Muv-Luv

Właściciel zdjęcia: aNCHOR Inc.

Muv-Luv na Nintendo Switch: Premiera i sporo niewiadomych.

Po ogłoszeniu, że oryginalna trylogia powieści wizualnych Muv-Luv w końcu trafia na Nintendo Switch, wydawca Anchor ogłosił Muv-Luv 20th Odyssey Box.


Chociaż szczegóły są skąpe, wiemy, że zestaw będzie zawierał wersje Nintendo Switch obu gier: Muv-Luv i Muv-Luv Alternative wraz z “bogatymi bonusami”.

W chwili obecnej nie wiadomo, jak bardzo będą to “bogate bonusy”, ani nie mamy daty premiery, ani informacji o cenach, więcej zostanie ujawnione na Winter Comiket, który rozpoczynie się 27 grudnia.

Właściwie to nie wiemy nawet, czy pudełko trafi na Zachód, ponieważ jakiekolwiek wydanie kolekcjonerskie dla tego typu gier zwykle nie jest dostępne. Nie ogłoszono jeszcze zachodniego wydania wersji Switch, więc musimy poczekać i zobaczyć.

Jeśli nie jesteście zaznajomieni z serią Muv-Luv, to jest to niezwykle wpływowa seria powieści wizualnych, która w zasadzie przyczyniła się do popularyzacji koncepcji isekai (główny bohater przenosi się do innego świata), gdy jeszcze nie była popularna.

Ta gra jest tak wpływowa, że mangaka Hajime Isayama, twórca Ataku Tytanów, wielokrotnie cytował ją jako jedno ze swoich głównych źródeł inspiracji.

20th Odyssey Box jest nazwany tak na cześć faktu, że oryginalna gra została wydana 28 lutego 2023 roku, więc 20. rocznica miała miejsce w tym roku.

Seria właśnie wydała nową angielską lokalizację na PC dla The Imperial Capital Burns - Muv-Luv Alternative Total Eclipse, rozszerzając dużą liczbę już dostępnych wersji językowych na Steam (chociaż niektórych wciąż brakuje).

Wciąż nie wiadomo, czy mobilna gra Muv-Luv Dimensions kiedykolwiek trafi na Zachód. Na razie nie wiadomo, ale wydaje się, że jest to dość udana produkcja w Japonii.

W międzyczasie pozostał tylko jeden tydzień na zbiórkę funduszy na Steam, aby dostarczyć powieść wizualną Kimi Ga Nozomu Eien, która również jest związana z serią Muv-Luv.

Czy bylibyście zainteresowani zakupem Muv-Luv 20th Odyssey Box, pomimo braku pełnych informacji o zawartości i cenie? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz