97a77a1e6b2811d7153d8632a6ad3495

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Mick Wingert jako głos kwiatków w Super Mario Bros. Wonder

Super Mario Bros. Wonder jest dostępne na rynku, a gracze cieszą się tym co gra oferuje. Na początku pojawiły się obawy, że gra może być zbyt szalona lub zbyt dziwaczna dla gustu graczy. Jednak szybko okazało się, że gra ta jest fontanną kreatywności. Jednak pewne dziwactwa sprawiły, że fani zastanawiali się, czy przypadną im one do gustu. Jednym z nich jest rozmawiający kwiatek, który występuje powszechnie w Królestwie Kwiatów i reaguje na różne rzeczy. 


W zasadzie kwiatek może reagować na postać, kiedy go dotknie, dawać wskazówki na pewnych poziomach, żebyście wiedzieli, że jest w okolicy Wonder Seed, i w zasadzie być twoim głosem, gdy sprawy się komplikują, dzięki Wonder Effect. Chociaż początkowo może to być irytujące, jest to jedna z wielu rzeczy, które dodają uroku Królestwu Kwiatów i samej grze. 

W związku z tym ujawniono aktora głosowego rozmawiającego kwiatka. Post pojawił się na Threads, gdzie aktor głosowy Mick Wingert powiedział: 

"Z dumą ogłaszam, że jestem głosem wszyyyyyystkich tych rozmawiających kwiatków, które spotykacie w #SuperMarioWonder. Dziękuję Nintendo America i Cup of Tea Productions za ten niesamowity zaszczyt dołączenia do uniwersum Braci Mario.

Nie jest on jedynym aktorem głosowym, który niedawno wyłonił się z ukrycia, by omówić swoją rolę w Super Mario Bros Wonder. Głos Popplinsów również został niedawno ujawniony, podobnie jak nowe głosy dla Mario i Luigi, teraz gdy Charles Martinet nie użycza już głosu. Ogólnie rzecz biorąc, nowa gra ma wiele nowości, które sprawiają, że tytuł się wyróżnia. 

Chociaż Nintendo nie ujawniło jeszcze wstępnych wyników sprzedaży gry, wiemy, że sprzedaje się ona dobrze w niektórych regionach, takich jak Wielka Brytania. Co więcej, wynik na Metacritic dla tego tytułu jest jednym z najwyższych w roku! To jedna z wielu przyczyn, dla których gracze uważają, że jest to prawdziwy kandydat do tytułu gry roku, oraz że jest to gra 2D z Mario, którą będzie trudna przebić w przyszłości. Nawet zespół Nintendo pracujący nad grą przyznał, że nie wiedzą, jaki styl będzie miał następny 2D przygodowy tytuł z Marianem, biorąc pod uwagę ilość rzeczy, które zrobili w tej grze. 

Czy uważacie, że Super Mario Bros. Wonder ma potencjał, aby stać się grą roku? Jakie są wasze przemyślenia na ten temat? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz