pokemon scarlet violet

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Masa nowych informacji na temat Pokemon Scarlet i Violet

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, The Pokémon Company opublikowało zupełnie nowy zwiastun nadchodzących gier Pokémon 9. generacji, Pokémon Scarlet i Violet, wraz z potwierdzoną datą premiery 18 listopada 2022!Zwiastun daje nam naprawdę dobre spojrzenie na nadchodzącą parę gier, pokazując dwóch zupełnie nowych profesorów Pokémonów (tak, dwóch), garść nowych i powracających Pokémonów, a także różne środowiska, od skalistych krajobrazów po ośnieżone pola. Wiemy też, jak będą wyglądały dwie legendarne postacie z pudełka - Koraidon and Miraidon (na obrazku poniżej).
Koraidon Miraidon
Po raz pierwszy w serii Pokémon, będziemy mogli grać w grę Pokémon z maksymalnie czterema przyjaciółmi, mówimy tu o czymś więcej niż tylko o handlu kieszonkowymi potworami.

Na oficjalnej stronie gry, The Pokémon Company ujawniło, że będziesz mógł odkrywać świat Scarlet and Violet wraz z przyjaciółmi. Oto co wiemy o nadchodzącym aspekcie multiplayer:

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet umożliwiają rozgrywkę wieloosobową dla maksymalnie czterech graczy. Oprócz podstawowych elementów serii, takich jak handel i walka z Pokémonami, w tych grach będziesz mógł wraz z innymi graczami odkrywać różne miejsca w regionie. Możesz odkrywać nowe Pokémony i przemierzać nieznane obszary wraz z przyjaciółmi i rodziną, otwierając drzwi do przygody bardziej wartościowej i zabawnej niż kiedykolwiek!

Wiemy też, że Pokémon Company poszło za ciosem i znów czeka nas gra typu Open World

Pokémon Scarlet i Pokémon Violet oferują doświadczenie otwartego świata, jakie tylko seria Pokémon może zapewnić - takie, które będzie przyjazne nawet dla nowych graczy.

Możesz przeżyć przygodę w nowym stylu - w świecie, który możesz odkrywać do woli, a nie w kolejności narzuconej przez fabułę. Oczywiście będziesz podróżować, aby doskonalić swoje umiejętności jako Trener Pokémonów, ale czeka na Ciebie o wiele więcej odkryć i historii. Spotkaj różne osoby i Pokémony, i przeżyj przygodę w świecie Pokémonów w taki sposób, w jaki chcesz.

Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz