the-simpsons-mario-kart-parody

Właściciel zdjęcia: FOX / Disney

Mario Kart w świecie Simpsonów: zabawny odcinek o relacji Homera i Lisy

Simpsonowie stworzyli zabawną parodię Mario Kart w najnowszym odcinku serialu! Simpsonowie wreszcie powrócili w tym roku. Druga połowa 35 sezonu jest teraz emitowana jako część bloku Animation Domination FOX-a w niedzielne wieczory. Najnowszy odcinek rzuca nowe światło na relację Homera i Lisy. Homer prowadził samochód w sposób niebezpieczny. To doprowadziło do ekstremalnych sytuacji. Lisa zaczęła odczuwać duży niepokój, z którym miała problemy. Ale Lisa była w stanie osiągnąć nowy przełom dzięki własnej lekkomyślnej jeździe.


W ramach terapii immersyjnej, aby poradzić sobie z niepokojem związanym z dziką jazdą Homera, Lisa odkrywa, że ma umiejętność jazdy gokartami. W końcu zaczyna rywalizować na oficjalnym torze wyścigów gokartów dla dzieci. Odcinek 12 sezonu 35 Simpsonów pokazuje Homera który, zmaga się z poczuciem winy za popchnięcie Lisy w kierunku lekkomyślnej jazdy swoim zachowaniem. To prowadzi do koszmaru, w którym dosłownie strąca ją z Rainbow Road. Jest to zabawne i dzikie podejście do serii Mario Kart (oczywiście z niezastrzeżonymi wersjami postaci od Nintendo).


Jeśli chcecie obejrzeć najnowszy odcinek Simpsonów, sezon 35 serialu jest teraz emitowany w FOX w niedzielne wieczory. Odcinki można znaleźć na Hulu dzień później. Obecnie dostępnych jest 12 odcinków nowego sezonu do obejrzenia. Pierwsze 34 sezony serialu są aktualnie dostępne na Disney+, jeśli chcielibyście obejrzeć również starsze odcinki. Długo emitowany serial animowany jest opisany w następujący sposób:

Ten ukochany animowany komediowy sitcom opowiada historię rodziny Simpsonów i mieszkańców typowego amerykańskiego miasteczka Springfield. Homer Simpson pracuje w lokalnej elektrowni jądrowej. Stara się jak może pomagać swojej rodzinie, ale często okazuje się, że to ona pomaga jemu. Z Homerem na Evergreen Terrace 742 mieszka kochająca, niebieskowłosa żona Marge, sprawiający kłopoty syn Bart, przesadnie ambitna córka Lisa i ssąca smoczek Maggie.

Jakie są Wasze odczucia na temat podejścia Simpsonów do Mario Kart w najnowszym odcinku? Podziel się z nami opinią w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz