Mario Kart Tour

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Mario Kart Tour przywraca klasyczną trasę w Halloween Tour

Oto garść informacji, które potwierdziła dziś aplikacja mobilna Nintendo. Mario Kart Tour poinformowało, że kończące się już Battle Tour zostanie zastąpione następną trasą sezonową – Halloween Tour. Gracze mogą się spodziewać nowych elementów związanych z kierowcami i gokartami: upiornych kostiumów czy nowego kombinezonu dla Mii opartego na postaci Dry Bones. Dodatkowo zostaną dodane dwie klasyczne trasy z wieloma zmianami: przeniesiona z Mario Kart Super Circuit na Game Boy Advance trasa Boo Lake oraz powracająca trasa ze SNES’owego Super Mario Kart, Ghost Valley 2.


Boo Lake nie był umieszczony w żadnej innej grze z serii Mario Kart od czasu swojej premiery w 2001 roku. Dodatkowo, wraz z nowymi trasami do gry zawita nowy tor bitewny z Mario Kart DS Twilight House. Tor ma design podobny do tego z Mario Kart Wii, lecz jest podrasowany graficznie.

Zwiastun prezentujący zbliżające się Halloween Tour do zobaczenia poniżej.


Autumn Celebration, które rozpoczęło się przy okazji poprzedniej trasy trwa dalej. Został wprowadzony kolejny zestaw kart Autumn Challenges. Dodatkowo za zajęcie wysokiego miejsca w pucharach rankingowych gracze mogą zdobyć złotą wersję kierowcy Petey Piranha, a także nowy czerwono-niebieski gokart Red Vampire Flyer, powracający Streetle z zielonymi oponami i przypominający dynię halloweenową złoty Trickster.

Zapowiedziany kurs napawa graczy ekscytacją w stosunku do tego, co może nadejść w kolejnej fali nowych tras w sezonie wakacyjnym Mario Kart 8. Wcześniejsze trasy z Mario Kart Tour gościły już u starszego brata na Nintendo Switch. Dataminerzy dokopali się do informacji, że trasy Merry Mountains, Peach Gardens i Boo Lake mają się znaleźć w tym samym pucharze w sierpniu. Jest spore prawdopodobieństwo, że Boo Lake zagości również w Mario Kart 8.

Halloween Tour oraz 17 fala kostiumów dla Mii dostępne będą już 18 października 2022 r. i kończy się 1 listopada 2022 r. Obecny event Battle Tour kończy się 18 października, więc śpieszcie się!

Co myślicie o Boo Lake? Cieszycie się z powrotu po latach? Dajcie znać w komentarzach.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz