Loop8-Release-Date-Japan 10-18-22

Właściciel zdjęcia: XSEED Games / Marvelous Inc.

Loop8: Summer of Gods otrzymało datę wydania

XSEED Games i Marvelous Europe potwierdziły datę premiery gry Loop8: Summer of Gods, która trafi na Nintendo Switch.  Przedstawiana jako „nostalgiczny i pięknie odtworzony obraz wiejskiej Japonii około 1983 roku” przygodówka SIEG Games skupia się na bohaterze Nini i jego kolegach z klasy, którzy starają się pokonać Kegai – demoniczne istoty, które doprowadziły ludzkość na skraj wyginięcia. 


Wychowany na niedziałającej stacji kosmicznej Hope, Nini wraca na Ziemię, by spędzić lato w jednym z ostatnich sanktuariów ludzkości, Ashihara. Obdarzony Wzrokiem Demona, może wykorzystać swoje specjalne połączenie z Bogami, aby zresetować świat – każda pętla pozwala jemu i jego sojusznikom przeżywać ósmy miesiąc w kółko, aż ich wysiłki zakończą się sukcesem. 

W skład zespołu stojącego za grą wchodzą: starszy producent Yoichi Miyaji (seria Lunar, seria Grandia), projektant gry Yuri Shibamura (Gunparade March, Touken Ranbu), projektanci postaci Shingo Adachi (Sword Art. Online) i En Morikura (Kizuna Ai), artysta koncepcyjny Kitsuneiro (Amatsu Kitsune) oraz kompozytor Noriyuki Iwadare (seria Ace Attorney). 

Wydawca nakreślił kluczowe cechy gry: 

  • System SI Loop8 oparty na emocjach reaguje na każdą akcję i decyzję graczy. Emocje i historie postaci będą się znacznie różnić w zależności od wyborów gracza, co sprawi, że każda rozgrywka będzie unikalna. 

  • Nostalgiczna i pięknie odtworzona migawka z wiejskiej Japonii z roku 1983. Ashihara jest domem dla barwnej obsady postaci, z których każda skrywa swoje własne tajemnice do odkrycia. 

  • Nini będzie budować więzi z mieszkańcami Ashihary, jednocześnie chroniąc miasto przed wszechobecnym zagrożeniem ze strony Kegai, powtarzając cykl, by odkryć, jak codzienne działania wpływają na bitwy w podziemiu i vice versa. 

  • Choć dla ludzkości zegar cyka coraz głośniej, los Ashihary pozostaje w rękach graczy. Wielokrotnie powracaj do początku sierpnia, zmieniaj działania Nini i zobacz, jak zmieniają one losy w wielu zakończeniach. 


Loop8: Summer of Gods ukaże się w sprzedaży detalicznej i cyfrowej w Nintendo eShop dla Nintendo Switch na całym świecie 6 czerwca 2023 roku. 

Macie w planach ograć tę produkcję? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz