nintendo 2ds

Właściciel zdjęcia: Denise Jans / Unsplash

Nintendo wyznacza termin końca zakupów w eShopach 3DS i WiiU

We wpisie na stronie nintendo.com Nintendo zapowiedziało koniec pełnego wsparcia dla eShopu 3DS i WiiU na koniec marca 2023. Dalej będziemy możliwość pobrania wcześniej zakupionych gier, gry online i pobierania aktualizacji systemowych. Karty kredytowe nie będą mogły być użyte do dodawania funduszy od 23 maja 2022. Wcześniej zdobyte kody będziemy mogli użyć do końca marca 2023.

W sekcji Q&A artykułu padło kilka interesujących pytań i odpowiedzi:


Pytanie: Czy jakiekolwiek inne usługi lub funkcje Wii U lub rodziny systemów Nintendo 3DS zostaną wycofane, na przykład granie Online?
Odpowiedź: Na ten moment nie mamy planów na kolejne zmiany

Pytanie: Jak długo będzie możliwe ponowne pobranie wcześniej kupionej zawartości w sklepie Nintendo eShop na konsole Wii U lub rodzinę Nintendo 3DS? Jak długo te systemy będą nadal obsługiwać rozgrywkę online?
Odpowiedź: W najbliższej przyszłości nadal będzie można ponownie pobierać gry i DLC, otrzymywać aktualizacje oprogramowania i cieszyć się grą online na Wii U i konsolach z rodziny Nintendo 3DS.

Jak widać, Nintendo nie chce podawać konkretów, więc możemy jedynie spekulować jak długo będziemy mogli pobierać gry i grać Online na tych systemach.

Awatar

Redakcja Nintendo NewsKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz