2250x1266 NSO 3 2023

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kolejny klasyk Kirby i trzy kolejne gry dołączyły do Nintendo Switch Online

Subskrybentów Nintendo Switch Online może ucieszyć fakt, że usługa została zaktualizowana o kolejny klasyk z serii Kirby oraz inne tytuły, które pierwotnie pojawiły się na platformie Game Boy, NES i Super NES. Nintendo Switch Online to usługa, która oferuje sieciową grę na Switchu oraz dostęp do katalogu klasycznych gier Nintendo. Podstawowy pakiet daje graczom dostęp do bibliotek NES, SNES i Game Boy. Gracze, którzy chcą uzyskać dostęp do bibliotek Nintendo 64, Sega MegaDrive i Game Boy Advance, muszą zasubskrybować droższy Expansion Pack. 


Dodanie tytułów Game Boy i Game Boy Advance do platformy Nintendo Switch Online jest wciąż stosunkowo nowym wydarzeniem, które wywołało wiele emocji wśród graczy, którzy mają nadzieję na ponowne odwiedzenie niektórych z mocnych tytułów, które pierwotnie pojawiły się na historycznych kieszonsolkach. Najnowsza aktualizacja Nintendo Switch Online Dodaje cztery nowe gry do usługi. 

Kirby’s Dreamland 2 i BurgerTime Deluxe zostały dodane dla biblioteki Game Boy’a, podczas gdy Xevious oraz Side Pocket są nowymi przybyszami odpowiednio dla bibliotek NES i SNES. Kirby’s Dreamland 2 pierwotnie zadebiutowało na Game Boy’a w 1995 roku jako kontynuacja przygód tytułowego bohatera, która wylądowała wraz z pierwszą partią gier Game Boya na Nintendo Switch Online. BurgerTime Deluxe to platformówka logiczna w stylu arcade, która stawia przed graczami wyzwanie skonstruowania hamburgerów przy jednoczesnym unikaniu wrogów w labiryncie drabim i platform. Side Pocket to port SNESowej zręcznościowej gry bilardowej o tym samym tytule, a Xevious to strzelanka z pionowym przewijaniem ekranu w stylu Twin Bee.Prawdopodobnie część osób subskrybujących Nintendo Switch Online będzie rozczarowana najnowszą aktualizacją usługi. Niektóre z największych gier Game Boy i Game Boy Advance są rażącymi pominięciami w obecnym spisie grywalnych klasyków. Szalenie udane gry z serii Pokémon mogą zostać dodane do Nintendo Switch Online w każdym momencie. 

Według branżowego insidera, biblioteki Nintendo Switch Online Game Boy i GBA nie mają ustalonego harmonogramu wydawania, co oznacza, że firma będzie kontynuować dozowanie gier ze swojego ogromnego katalogu dla tych systemów. W rzeczywistości tak było w przypadku bibliotek NES i SNES przez jakiś czas. 

O jakie gry waszym zdaniem powinny zostać uzupełnione wirtualne klasyczne biblioteki? Podzielcie się swoimi propozycjami w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz