metroid-fusion-nintendo-switch-online

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kolejna klasyczna gra GBA dołączy do NSO + Expansion Pack

Jedna z najbardziej znanych gier z biblioteki Game Boy Advance będzie wkrótce dostępna dla członków Nintendo Switch Online + Expansion Pack w przyszłym tygodniu. Będzie to pierwszy dodatek do kolekcji gier Game Boy Advance, odkąd te gry pojawiły się w usłudze w zeszłym miesiącu. 


Podczas lutowego Nintendo Direct z 2022 roku ujawniono, że członkowie Nintendo Switch Online + Expansion Pack będą mieli dostęp do wybranych gier z biblioteki Game Boy Advance. Pierwsza partia gier obejmowała The Legend of Zelda: The Minish Cap, WarioWare Inc.: Mega Microgames! Oraz Mario and Luigi: Superstar Saga. Jakiś czas później Nintendo stwierdziło, że nie ma ustalonego harmonogramu, kiedy kolejne gry z Game Boy Advance pojawią się na Switchu. To sprawiło, że wielu członków Expansion Pack zaczęło się zastanawiać, kiedy kolejne gry zostaną dodane do kolekcji.


Fani jednak otrzymali odpowiedź wraz z ogłoszeniem, że Metroid Fusion będzie dostępne w Nintendo Switch Online 9 marca. Dla wielu ogłoszenie to nie było dużym zaskoczeniem, ponieważ Metroid Fusion był wcześniej wymieniony jako pierwsza gra, która zostanie dodana do listy gier Game Boy Advance. Data premiery została ujawniona poprzez nowy zwiastun, który mocna podkreśla elementy horroru tej odsłony.

Podobnie jak inne gry na Game Boy Advance, Metroid Fusion doczekał się stosunkowo niewielu reedycji. Gra była dostępna wcześniej w Virtual Console na Wii U oraz jako jedna z 10 gier Game Boy Advance dostępnych w ramach 3DS Ambassador Program, który był dostępny dla tych, którzy kupili 3DS przed obniżeniem ceny. Teraz gdy Metroid Fusion ma ustaloną datę wydania, fani mogą zacząć oczekiwać na reedycję Kirby and the Amazing Mirror, która będzie korzystała z usprawnionego trybu multiplayer. 

Metroid Fusion będzie dostępne na Nintendo Switch Online + Expansion Pack już 9 marca. 

Jakie kolejne gry chcielibyście, żeby trafiły do biblioteki Game Boy Advance? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz