zelda-tears-of-the-kingdom

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Karta z kodem do gry Zelda: Tears of the Kingdom przedstawia dwie nowe postacie

Jeden spostrzegawczy fan zauważył, że karta z kodem do gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pozwala na ujrzenie dwóch nowych postaci, które zostały wprowadzone niedawno do uniwersum Linka. Obydwie postacie pojawiły się po raz pierwszy w trzecim zwiastunie Tears of the Kingdom, obok innych potomków czempionów oraz kluczowych postaci takich jak Zelda i Ganondorf. Jednakże, te postacie zostały pokazane w innym kontekście na kartach z kodem do pobrania gry na Nintendo Switch, które zostały wydane w Japonii.


W odróżnieniu od kart z zawartością do pobrania w regionach takich jak Ameryka, japońskie karty są nieco bardziej artystyczne. Przykładowo, karta z grą Super Smash Bros. Ultimate składa się z całej początkowej listy postaci, wraz z kilkoma krótkimi zrzutami ekranu. To samo można powiedzieć o karcie z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, która zawiera kilka zrzutów ekranu z gry, które są niewielkie. 

Omawianą kartę jako pierwszy znalazł użytkownik Twittera o pseudonimie Kirbastic16, który dostrzegł ją na stojaku w japońskim sklepie. Następnie zrobił zdjęcie wnętrza karty, na którym znajduje się wiele screenów z rozgrywki. W tym znajdują się dwie nowe postacie wprowadzone w trzecim zwiastunie, o których fani spekulują na temat ich roli i miejsca pojawienia się w fabule Tears of the Kingdom. Postać ze zwierzęcymi uszami i dziwną ręką jest podejrzewana o bycie członkiem tajemniczego plemienia Zonai. Natomiast biała postać przypominającą Zeldę wzbudza wiele teorii, od bycia boginią Hylia, po przez przebranie Zeldy, aż do bycia kimś zupełnie innym. 


Pozostałe zrzuty ekranu na tej karcie przedstawiają interesujące fragmenty fabuły. Można zobaczyć wersję Ganondorfa z Tears of the Kingdom, gdzie jest pokazany jako wysuszony trup przed pełnym odnowieniem ciała i używający swojej mrocznej magii. Zelda również jest widoczna z nieco innej perspektywy niż w zwiastunie, gdzie wspina się na górę trzymając Master Sword. Na dole karty znajduje się zestaw rzeźb, które przedstawiają coś tajemniczego 

Pozostało mniej niż miesiąc przed premierą gry, a Nintendo udostępniło wiele informacji, które sprawiły, że fani szaleją z teoriami. Jeden z fanów był nawet w stanie określić, gdzie Zelda znajduje się w najnowszym zwiastunie Tears of the Kingdom, opierając się na dostarczonych wskazówkach. Bez wątpienia fani są bardzo podekscytowani, aby zobaczyć, co Ci dwaj nowi bohaterowie i Ganondorf przyniosą tym razem. 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostanie wydany 12 maja 2023 roku na Nintendo Switch. 

Co sądzicie o tych teoriach? A może macie jakieś własne? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz