House of Zucker NH

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Jak okulary zmieniły ośmiornicę w monstrum - historia gracza z Animal Crossing

Gracz gry Animal Crossing: New Horizons podarował Zuckerowi okulary, które zamieniły go z jednego z najłagodniejszych ośmiornic w grze w monstrum. Te okulary można dać każdemu mieszkańcowi w grze Animal Crossing: New Horizons, ale na Zuckerze wyglądają one jeszcze bardziej przerażająco. 


Animal Crossing: New Horizons to gra, w której bardzo zachęca się do zaprzyjaźnienia się z mieszkańcami wyspy. Jednym z najlepszych sposobów na to jest obdarowywanie każdego z nich prezentami. Dając prezenty mieszkańcom, zwiększa się punkty przyjaźni między graczem a mieszkańcem, co może prowadzić do wyższych poziomów przyjaźni i lepszych nagród. Jednym z najczęstszych powodów, dla których gracz daje prezent mieszkańcom, jest ich ubieranie według własnego gustu. Większość czasu gracze starają się ubierać swoich mieszkańców tak, aby wyglądali jak najłagodniej, ale czasami to się nie udaje. 

Użytkownik Reddit o nicku PrivateIslandPresent otrzymał przerażającą niespodziankę, gdy jego żona podarowała Zuckerowi, jednemu z najłagodniejszych mieszkańców w Animal Crossing: New Horizons, parę okularów, zamieniając niegdyś uroczą ośmiornicę w wyłupiastą bestię. Nie były to zwykłe okulary, ale specjalne okulary, zwane „Silly Glasses”, które można znaleźć w sklepie Able Sisters za 770 bellsów. Te Silly Glasses to wariant koloru fioletowego, który sprawia, że powieki wyglądają, jakby osoba je nosząca wypiła około sto filiżanek kawy. 


Zucker to leniwa ośmiornica z długą historią wystąpień w Animal Crossing, zaczynając od Animal Crossing: New Leaf. Pojawił się we wszystkich grach od New Leaf i jest ogólnie uwielbiany przez społeczność Animal Crossing. Widok Zuckera wyglądającego w tak przerażający sposób był nie tylko zaskakujący dla żony oryginalnego autora posta, ale również wielu graczy. Choć jedna osoba zdecydowała się dać wszystkim swoim mieszkańcom Silly Glasses i teraz żałuje tej decyzji. 

To niesamowite, jak jedna rzecz może zamienić urocze zwierzątka w jednego z najbrzydszych mieszkańców Animal Crossing: New Horizons. Zucker wygląda jeszcze bardziej niepokojąco na przybliżonym zdjęciu, które opublikował PrivateIslandPresent. Niektóre komentarze pod tym nagraniem próbowały zgadywać, na co najbardziej Zucker przypomina, nosząc Silly Glasses. Jeden z komentujących wymienił Fąflaka z Potworów i spółki, a inny odpowiedział, że przypomina Steve’a Buscemiego. Zaskakująco nikt nie wspomniał o Doktorze Octopusie. 

Gra Animal Crossing: New Horizons jest obecnie dostępna na konsolę Nintendo Switch w eShopie w cenie 249,80 zł. 

Czy podarowaliście kiedyś swoim mieszkańcom w Animal Crossing: New Horizons jakieś nietypowe prezenty? Podzielcie się swoimi najciekawszymi historiami w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz