hollow-knight-silksong

Właściciel zdjęcia: Team Cherry

Hollow Knight: Silksong - Tester uspokaja fanów

Fani Hollow Knight mieli nadzieję, że Hollow Knight: Silksong pojawi się podczas ostatniego Nintendo Direct. Na początku tego tygodnia, Nintendo miało swoją pierwszą prezentację, dając swoim widzom spojrzenie na Metroid Prime Remastered, Tears of the Kingdom czy Disney’s Illusion Island. Po raz kolejny długo oczekiwana gra nie została pokazana. Co prawda nie doczekaliśmy się żadnych nowości o Silksongu, ale cisza została przerwana dzięki playtesterowi gry, który powiedział, że Silksong będzie „wspaniałą grą wartą czekania.”
hollowknightsilksongplaytester

Nie jest to co prawda tak pocieszające jak gameplay, zwiastun czy cokolwiek innego, co mógłby nam pokazać studio Team Cherry. Ale jednak jest to pocieszająca informacja dla fanów franczyzy. 

Jeśli chodzi o to, kiedy możemy spodziewać się Hollow Knight: Silksong, to na razie nie jest to do końca jasne. Istnieję pogłoski o zapowiedzi na prezentacji PlayStation. Jednak Silksong wydaje się być bardziej powiązany z Xboxem, biorąc pod uwagę, że zostanie wydany pierwszego dnia na Game Pass, bardziej prawdopodobnym wydaje się pojawienie jej na konferencji Microsoftu. 

Najlepszą wskazówką jest fakt, że Microsoft wcześniej potwierdził, że każda gra pokazana podczas Summer Showcase zostanie wydana w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Oznaczałoby to, że Silksong otrzyma datę premiery najpóźniej w czerwcu 2023 roku, czyli coś, co z każdym miesiącem wygląda nieco mniej prawdopodobnie. 

Jednymi z ostatnich informacji jakie otrzymaliśmy na temat Silksong, to te z września, gdzie potwierdzono ją na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Potwierdzono ją również dla konsol Xbox. Poza tym, w ostatnich miesiącach nie pokazano zbyt wiele. 

Jeżeli zastanawiacie się o co chodzi, oryginalny Hollow Knight został wydany w 2017 roku i spotkał się ze świetnymi recenzjami na Metacritic, które wahały się od 87 do 90 w zależności od platformy. Team Cherry odniosło spory sukces z pierwszą grą, więc ludzie mają teraz większe oczekiwania wobec Silksong i chcą, aby pojawiła się przy każdej możliwej okazji.

Czy jesteście zniecierpliwieni czekaniem na Silksong? Czy jesteście gotowi poczekać jeszcze dłużej, aby zagłębić się w świat Hollow Knight? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz