hero-s-hour-review-pc-535063-2

Właściciel zdjęcia: Storm Trident S.A.

Hero's Hour w drodze na Nintendo Switch

11 kwietnia 2024 nadejdzie godzina bohaterów. Na ten dzień datowana jest premiera na Nintendo Switch strategicznej gry z 2022 roku, która do teraz cieszy się pozytywnym odbiorem użytkowników platformy Steam. Mowa o Hero's Hour, które stanowi mieszankę szybkiej strategii z RPG i walkami w czasie rzeczywistym.

Eksplorować mapę i budować armię będziemy w turach, co da nam odpowiedni czas na przemyślenie swoich kroków. Walka zaś obejmie setki żołnierzy, którym pomożemy zaklęciami i trafnymi komendami.
Cechy gry:
- Strategiczna walka: Pokonaj swoich wrogów w szybkich, taktycznych bitwach. Wykorzystaj unikatowe umiejętności twojego bohatera, dowodź zróżnicowaną armią i opanuj potężne czary, aby zdominować pole bitwy.
- Rozbudowane zarządzanie miastem: Kieruj własnym królestwem. Stawiaj różne budynki, aby generować zasoby, szkolić potężne jednostki i odblokować niezbędne ulepszenia.
- Eksploracja: Odkryj sekrety rozległego świata i odnajdź ukryte skarby, które wzmocnią twojego bohatera.
- Nieskończona regrywalność: Dzięki możliwościom proceduralnie generowanych map, żadna rozgrywka nie będzie taka sama jak poprzednie. Przeżyj niezliczone wyzwania, eksploruj różnorodne krajobrazy i pokonuj coraz potężniejszych wrogów.
- Długa lista bohaterów: Wybierz spośród różnych klas bohaterów, odblokuj potężne czary i zdobądź wzmacniające artefakty, aby stać się siłą nie do powstrzymania. 

Tytuł został wyceniony na eShop w kwocie 69,99 zł, a w samej grze znajdziemy wyłącznie język angielski.

Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz