Yury Kill

Yurukill: The Calumniation Games - Nintendo Switch

Opis


Postawiony w stan oskarżenia o straszliwą zbrodnię, której nie popełniłeś, trafiasz do Krainy Yurukill - tajemniczego parku rozrywki pełnego zagrażających życiu atrakcji, które musisz przetrwać, jeśli pragniesz wolności. Pisarz Homura Kawamoto, najbardziej znany z przebojowego tytułu Kakegurui, pisze pokręconą i wielowymiarową historię, która sprawi, że będziesz chciał więcej. Oprócz pogłębionej historii, Yurukill oferuje także rozgrywkę shoot-'em-up autorstwa znanego dewelopera G.Rev oraz rankingi online, dzięki którym gracze mogą sprawdzić, jak wypadają na tle konkurencji.

Zawartość


Odkrywanie atrakcji

Więźniowie muszą próbować rozwiązywać zagadki i odkrywać wskazówki dotyczące zarzucanych im przestępstw, ryzykując przy tym życiem podczas przesłuchań w trybie Maji-Kill Time - życie lub śmierć. Jedna zła odpowiedź, a mogą stracić wszystko. W miarę postępów gracze odkrywają mroczne zawiłości każdej sprawy.

Czysta strzelanina dzięki doświadczonym twórcom, G.rev

Więźniowie pilotują myśliwce Yurukill w serii wyzwań w wirtualnej rzeczywistości. W szybkich quizach muszą sprawdzić swoją wiedzę na temat każdej sprawy i wybrać właściwy pas ruchu, aby zyskać dodatkowe życie. W Synestezie Uprzedzeń Więźniowie przedstawiają dowody, które zdobyli podczas śledztwa, aby spróbować zniszczyć uprzedzenia czające się w głowach ich oprawców. Każda sekcja strzelaniny z widokiem z góry kończy się trzymającą w napięciu rozgrywką z Twoim katem. Ponadto, dzięki możliwości wyboru pomiędzy poziomami trudności Łatwy, Normalny i Piekielny, zarówno początkujący, jak i eksperci będą mieli w czym sprawdzić swoje umiejętności.

Tryb Score Attack

W trybie Score Attack gracze zmierzą się z sekcjami shoot 'em up z gry głównej w wybranej przez siebie jednostce i na wybranym poziomie trudności. Dodatkowo, każdy etap zawiera globalne rankingi online.

Trailer

Galeria

Data premiery: 05.07.2022
Wydawca: NIS America
Twórcy: G.Rev
Gatunki: Przygodowa, Akcji, Strategiczna, RPG
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Koreański, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz