Will You Snail

Will You Snail? - Nintendo Switch

Opis


Will You Snail to dynamiczna platformówka akcji z elementami sztucznej inteligencji, która oferuje wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza. Wymagającą przygodę w świecącej neonami scenerii, która łączy walkę, rozwiązywanie zagadek i mnóstwo humoru.

Mechaniki


  • Unikaj pułapek stworzonych przez sztuczną inteligencję! Zła AI Squid próbuje przewidzieć twój ruch na kilka sekund przed czasem i wykorzystuje te informacje, próbując powstrzymać Cię przed osiągnięciem końca poziomu. Czy wygrasz tę intelektualną bitwę, czy Squid znajdzie kolejny powód, by się z ciebie wyśmiewać?
  • Pokonaj sztuczną inteligencję! Chociaż poziomy mogą wydawać się na początku bezpieczne, im więcej przeszkód jesteś w stanie pokonać, tym więcej sztuczna inteligencja dowie się o Twoich zachowaniach i zacznie używać swoich umiejętności przeciwko Tobie. Możesz zmienić poziom trudności w dowolnym momencie lub pozwolić grze zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.
  • Rozwiązuj opcjonalne zagadki! Rozwiąż kilka prostych zagadek, aby uspokoić się od akcji. Podczas swojej podróży znajdziesz też kilka trudniejszych, ale każda zagadka w Will You Snail jest całkowicie opcjonalna i możesz ją pominąć, jeśli chcesz.
  • Odkryj prawdę! Znajdź sekrety, zbieraj wskazówki i staraj się poskładać w całość, gdzie jesteś i co się stało. Will You Snail opowiada dość zwariowaną historię o sztucznej inteligencji, teorii symulacji i przyszłości ludzkości – a od Ciebie zależy, czy ją odkryjesz.

Eksploruj, skacz, umieraj, powtarzaj - i opanuj wszystkie pełne akcji poziomy w tej wymagającej platformówce. Łamigłówki, polowanie na sekrety, nieliniowa opowieść o tajemnicach wszechświata, głupawe głosy i pięknie zaprojektowane poziomy - wszystko to w tej krótkiej, ale skondensowanej grze o łamaniu czwartej ściany! Całkiem solidne wyzwanie, prawda?

Galeria

Data premiery: 09.03.2022
Wydawca: No Gravity Games
Twórcy: Jonas Tyroller
Gatunki: Platformówka, Akcji, Zręcznościowa, Przygodowa
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz