White Day  A Labyrinth Named School hero

White Day: A Labyrinth Named School - Nintendo Switch

Opis


W przeddzień święta rozdawania prezentów - Białego Dnia, nowy uczeń Yeondu High School, Lee Hee-min, zakrada się do szkoły, aby ukryć pudełko cukierków dla dziewczyny swoich marzeń. Ale kiedy okiennice się zatrzaskują, zostaje uwięziony w budynku na noc, ścigany przez zabójczych dozorców i nawiedzany przez niespokojne dusze zmarłych.

Czy Hee-min może pozostać w ukryciu, szukając wskazówek, które odkryją mroczne sekrety przeszłości budynku? A może horrory, które nocą przemierzają upiorne korytarze szkoły, pozbawią go życia, zanim zdąży uciec? Bez broni i ograniczonych zapasów, jest mało miejsca na błędy w tym napiętym, opartym na skradaniu, koreańskim klasyku horroru, pełnym tajemnic, rozgałęzionych historii i wielu zakończeń.

Rozgrywka


  • Klasyczny horror dla nowej generacji - współczesna reimaginacja osławionego koreańskiego pierwszoosobowego survival horroru z 2001 roku, przez wielu uważanego za jedną z najstraszniejszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. Całkowicie nowa oprawa graficzna i efekty dźwiękowe, dodatkowa grywalna postać w postaci Yoo Ji-min, na nowo wyobrażone duchy i specjalne zakończenia.
  • Pełna napięcia rozgrywka w stylu "kot i mysz" - Zbadaj gęstą sieć pokoi i korytarzy przy świetle świec, jednocześnie unikając morderczych dozorców, którzy je patrolują. Nie wychylaj się, zgaś światła i postaraj się nie wydać żadnego dźwięku!
  • Przerażające spotkania z duchami - Stań twarzą w twarz z 20 unikalnymi duchami, z których każdy jest bardziej przerażający niż poprzedni. Zbieraj historie o duchach, aby dowiedzieć się więcej o ich mrożącym krew w żyłach i często tragicznym pochodzeniu.
  • Zagadki - Zbieraj kluczowe przedmioty, rozwiązuj przebiegłe zagadki i ścigaj się z czasem, aby uratować swoich przyjaciół. Uważaj, bo rozwiązanie zagadek będzie się zmieniać w każdym przejściu gry! 
  • Tradycyjna mechanika survival horroru - zarządzanie zapasami, punkty zapisu oparte na zasobach, ograniczone przedmioty leczące i natychmiastowe wydarzenia związane z game over, aby utrzymać cię na krawędzi fotela! 
  • Wiele zakończeń - Odkryj innych uczniów uwięzionych w szkole i wejdź z nimi w interakcję, wybierając z rozgałęzionych opcji dialogowych. Twoje wybory i działania znacząco zmienią wynik historii, z 10 różnymi zakończeniami możliwymi do osiągnięcia. 
  • Dynamiczny system strachu - Dostosuj poziom trudności gry, aby uzyskać zupełnie nowe doświadczenie. Graj na trybach Hard i Hell, aby ustawić limit czasowy, podnieść strachy i aktywność duchów, z nawiedzeniami gotowymi do wiosny, gdy najmniej się tego spodziewasz.
  • Bonusowe kostiumy DLC w zestawie! - 30+ dodatkowych kostiumów odblokowanych dla wszystkich postaci, od alternatywnych mundurków szkolnych po stroje kąpielowe! 

Trailer

Galeria

Data premiery: 08.09.2022
Wydawca: PQube
Twórcy: Sonnori
Gatunki: Przygodowa, Akcji
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Koreański, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz