What Lies in the Multiverse

What Lies in the Multiverse - Nintendo Switch

Fabuła


What Lies in the Multiverse to fabularna przygodówka 2D, którą można by nazwać komedią dramatyczną. Wypełniona po brzegi zabawnymi, kreskówkowymi sytuacjami historia potrafi przedstawić graczowi także dojrzałe i głębokie motywy, takie jak śmierć, zazdrość i obsesja.

Wszystko diametralnie się zmienia w Multiverse, gdy odkryjesz możliwość podróżowania między równoległymi światami. Te światy są alternatywnymi wersjami każdego poziomu i różnią się estetyką oraz motywami. Przełączanie się między nimi pozwala rozwiązywać wyzwania logiczne i przestrzenne oraz rozwijać fabułę.

Ciekawe mechaniki


Chcesz zmieniać świat gry w locie? Teraz możesz! Nie możesz dosięgnąć półki? Przełączaj światy w powietrzu. Boisz się ślizgać w lodowatym otoczeniu? Przenieś się do innego wszechświata, aby uzyskać twardszy grunt! Tylko uważaj, gdy bawisz się grawitacją...

Zróżnicowany świat


Wyrusz w podróż po różnych wspaniałych światach przedstawionych za pomocą pixel artu, z których każdy oferuje coś wyjątkowego. Odkrywaj świątynie, miasta, porty, dziką przyrodę i nie tylko, ścigając się, aby odkryć sekrety Multiverse.

Kolorowa obsada postaci


Poznaj grupę dziwacznych, ale fascynujących postaci, takich jak Everett, Twój genialny towarzysz. Wyobraź sobie sarkastycznego, ekscentrycznego Alberta Einsteina. Jest też EZ, tajemnicza postać, którą wszyscy czule pamiętają, ale której nie potrafią opisać. Albo ZENITH, grupa enigmatycznych i mrocznych postaci, które zawsze są krok za Tobą.

Galeria

Data premiery: 04.03.2022
Wydawca: Untold Tales
Twórcy: IguanaBee
Gatunki: Przygodowa, Platformówka, Logiczna, Akcji
Języki: Francuski, Rosyjski, Angielski, Portugalski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz