Unsouled

Unsouled - Nintendo Switch

Opis


Gra akcji 2D z elementami RPG, w której wcielamy się w Upadłego Księcia przemierzającego krainy wypełnione nieumarłymi.

Zawartość


Stylowa walka w szybkim tempie

Wrogowie w grze Unsouled reagują na każdy twój ruch. Miej się na baczności przez cały czas, ponieważ najmniejszy błąd spotka się z bezlitosnymi atakami wroga.

Precyzyjne sterowanie i wyczucie czasu

Wykonuj różne kombinacje umiejętności i kontrataków, aby zadawać maksymalne obrażenia. Skorzystaj z systemu "Abyss", aby przyjrzeć się bliżej wyjątkowej mechanice gry. Gracze mogą mieć pokusę, by zmniejszyć poziom trudności, ale opanowanie prawdziwej walki wymaga praktyki.

Ataki łączone

Każda kombinacja umiejętności w Unsouled ma swój własny, unikalny wyzwalacz. Za każdym razem, gdy używasz danej umiejętności, twoja postać rozbłyska na krótką sekundę. Wykorzystaj tę okazję, by zamienić pierwsze uderzenie w śmiertelną serię ciosów, wykonując jedną umiejętność po drugiej. Poznanie schematu kończenia każdej umiejętności jest kluczowe dla opanowania ataków łańcuchowych.

Kontrataki

Combosy nie są jedynym narzędziem, jakie masz pod ręką. Mechanika kontrataków pozostaje wierna zasadzie "duże ryzyko, duża nagroda", pozwalając ci zdziesiątkować wiele celów jednym płynnym atakiem, jeśli wykonasz go prawidłowo. Opanowanie łańcucha kontrataków jest kluczem do odwrócenia losów spotkania z napastnikami.

Interaktywne obiekty

Roztrzaskanie wroga o ścianę, zepchnięcie go z półki, ścięcie drzewa, aby go zmiażdżyć, a nawet obalenie dużego obiektu w celu stworzenia prowizorycznego mostu to tylko kilka z wielu sposobów na pokonanie różnych przeszkód i zagrożeń w grze.

Dusze pasywne i aktywne

Podczas walki i eksploracji możesz natknąć się na specjalne Dusze. Dusze pasywne działają natychmiast po ich zdobyciu, zwiększając umiejętności, odblokowując nowe lub ulepszając istniejące. Aktywne Dusze są aktywowane ręcznie za pomocą przycisków, które mogą odblokować umiejętności zarezerwowane dla bossów i są używane do wykonywania combosów oraz ucieczek przed wrogami.

Piękny piksel art

Przemierzaj pięć różnych lokacji, z których każda wypełniona jest wyjątkową oprawą wizualną w stylu retro, a wrogowie są upiorni i zabawni.
Każdy pojedynczy piksel jest oświetlany w czasie rzeczywistym, co oznacza, że możesz cieszyć się bogatą, żywą pikselową grafiką w całej jej okazałości!

Trailer

Galeria

Data premiery: 28.04.2022
Wydawca: NEOWIZ
Twórcy: MeGusta Game
Gatunki: Akcji, Przygodowa, RPG
Języki: English
Wymagania wiekowe: 16+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz