Two Point Campus

Two Point Campus - Nintendo Switch

Opis


Zbuduj swój uniwersytet po swojemu!

Czas postawić środowisko akademickie na głowie! Masz w sobie pragnienie nauki? A może po prostu chcesz zbudować edukacyjne arcydzieło? Kampus jest pełen nowych kreatywnych narzędzi, które pomogą Ci zbudować uniwersytet Twoich marzeń. 

Po raz pierwszy możesz budować na świeżym powietrzu, tworząc swój własny, wspaniały kampus edukacyjny, mieszczący najlepsze obiekty dydaktyczne w kraju. Bez względu na to, czy wolisz budować na prostych fundamentach, czy posadzić każde drzewo, możesz zbudować uniwersytet, jakiego pragniesz.

Wytyczaj ścieżki za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi. Zasadź wspaniałe kolekcje roślin na świeżym powietrzu. Stawiaj ławki, fontanny, rzeźby, żywopłoty - a nawet płoty. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i stan konta bankowego w grze). 

Zawartość


Oczywiście nie byłoby gry Two Point, gdyby nie pewien zwrot akcji.

Zamiast typowych zajęć akademickich, uczniowie w Two Point County mają do wyboru szereg dzikich i wspaniałych kursów: od Szkoły Rycerskiej (hej, wszyscy musimy nauczyć się walki na koniach w pewnym momencie naszego życia), do śliniącej się Gastronomii, gdzie Twoi uczniowie będą tworzyć smakowite mikstury, takie jak gigantyczne pizze i ogromne placki.

Rok akademicki... już się rozpoczął!

Skorzystaj z okazji, aby spędzić więcej czasu z ludźmi z Twojej uczelni. Rok akademicki rozpoczyna się wraz z przerwą letnią, co daje Ci wystarczająco dużo czasu, aby wszystko wyglądało świetnie, zanim wprowadzą się studenci.

Buduj biblioteki, zatrudniaj najlepszych pracowników (od ekscentrycznych profesorów po szalonych naukowców), wyposaż swój kampus w najlepsze zajęcia i obserwuj, jak potencjał akademicki Twoich studentów zostaje uwolniony!

Kształtowanie przyszłości

Ale to nie tylko ciężka praca. Poznaj swoich studentów, zbadaj ich indywidualne osobowości, pragnienia i potrzeby. Zadbaj o to, by byli zadowoleni z działalności klubów, stowarzyszeń, koncertów. 

Otaczaj ich przyjaciółmi, pomagaj w nawiązywaniu relacji, zapewnij im opiekę duszpasterską i odpowiednią dawkę radości życia, by stali się niesamowitymi jednostkami, które będą dumne ze spuścizny Twojej uczelni. 

Trailer

Galeria

Data premiery: 09.08.2022
Wydawca: Sega
Twórcy: Two Point Studios
Gatunki: Symulacja, Strategiczna
Języki: Portugalski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Koreański, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz