They Always Run

They Always Run - Nintendo Switch

Opis


Od czasu upadku Imperium mieszkańców galaktyki zalewa przestępczość. Umiejętność znalezienia kogokolwiek i gdziekolwiek stała się bardzo cenną umiejętnością.

Aiden jest trójramiennym łowcą nagród, który musi polować na najbardziej niebezpiecznych i nieuchwytnych rzezimieszków w galaktyce.

Za niektóre nagrody dostaje pieniądze, za inne cenne informacje, które może wykorzystać, by odnaleźć ludzi, którzy skierowali go na tę drogę - a wszystko to wplątując się w galaktyczny spisek.

Rozgrywka


  • Posiadanie trzech rąk pozwala poradzić sobie z większą liczbą wrogów naraz i stanowi przekonujący argument w każdej potyczce. Użyj trzeciego ramienia, aby wykonywać celne ataki i rzuty, manipulować otoczeniem, niszczyć przeszkody i rozbijać wrogów.
  • Poluj na przestępców na obrzeżach galaktyki, w głównych światach i na ruinach dawno wymarłych cywilizacji. Ulepszaj swój sprzęt, zdobywaj nowe umiejętności, rośnij w siłę i niszcz wszystko, co stanie ci na drodze.
  • Ciesz się złożoną fabułą przeplataną wysokooktanową rozgrywką, pełną zwrotów akcji, które uderzają tak mocno, jak trzecia ręka łowcy nagród!

Trailer

Galeria

Data premiery: 19.05.2022
Wydawca: Alawar Premium
Twórcy: Alawar Premium
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Platformówka
Języki: English
Wymagania wiekowe:
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz