The Serpent Rogue

The Serpent Rogue - Nintendo Switch

Opis


The Serpent Rogue to przygodowa gra akcji zbudowana wokół odkrywania średniowiecznego świata fantasy, opanowania sztuki alchemii i oswajania dzikich stworzeń.

Grając jako tajemniczy alchemik znany tylko jako Strażnik, będziesz wytwarzać, warzyć, gotować i przygotowywać mikstury, aby chronić królestwo przed przerażającym Serpent Rogue!

Zawartość


Odkryj nieznane

Złowieszczy Serpent Rogue zapuścił korzenie na Górze Morbus. Jego zło szybko się rozprzestrzenia i grozi przytłoczeniem królestwa. Twoim zadaniem jako Strażnika jest zmierzenie się z Serpent Rogue i zaprowadzenie pokoju na ziemi. Eksploruj każdy zakamarek mapy, odkrywaj tajne przejścia i poszerzaj swoją wiedzę, aby stawić czoła nadchodzącej katastrofie.

Wytwarzaj mikstury i eksperymentuj

Wykorzystując swoje umiejętności alchemiczne, twórz i eksperymentuj z różnymi składnikami, aby stworzyć niezwykłe mikstury, z których każda ma swoje unikalne efekty. Podejmuj się zadań od mieszkańców przeklętej ziemi i zdobywaj zasoby, które pomogą Ci dokonać dalszych wyczynów.

Wybierz swoje akcje

Każda podjęta akcja stworzy ciekawe sekwencje przyczynowo-skutkowe. Trzymaj zbyt wiele stworzeń w jednym miejscu, a to przyciągnie krwiożerczych żniwiarzy. Zapomnij pochować zmarłych, a zaczniesz przyciągać ghule żywiące się zwłokami. Gromadź zbyt wiele przedmiotów w jednym miejscu i przyciągaj robactwo roznoszące zarazę.

Ewoluuj

Zmieniaj się w różne stworzenia, warz mikstury, które zmienią twoje ciało, dadzą ci wyjątkowe zdolności i stworzą idealną równowagę między człowiekiem a potworem.

Trailer

Galeria

Data premiery: 26.04.2022
Wydawca: Team17 Digital
Twórcy: Sengi Games
Gatunki: Akcji, Przygodowa, RPG
Języki: English
Wymagania wiekowe:
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz