The Hand of Merlin hero

The Hand of Merlin - Nintendo Switch

Opis


The Hand of Merlin to turowa gra RPG typu rogue-lite, w której legenda arturiańska ściera się z kosmicznym horrorem. Rekrutuj kompanię składającą się z maksymalnie trzech śmiertelnych bohaterów i poprowadź ich duchem w desperackiej podróży z Albionu do Jerozolimy. Odkrywaj bogato wyobrażoną średniowieczną scenerię na skraju apokalipsy. Handluj z kupcami, ulepszaj swoich bohaterów i odkrywaj starożytne relikwie. Poszukaj zaginionych fragmentów swojej duszy, rozproszonych po całym multiwersum - i uratuj tyle światów, ile zdołasz.

Zawartość


Doświadczenie Roguelike

Wytycz ścieżkę przez ziemie Albionu, Marca Hispanica i Al-Andalus. Czy wybierzesz niebezpieczną drogę, ryzykując życiem i zdrowiem w pogoni za legendarnym reliktem? A może wybierzesz bezpieczniejszą drogę? Planuj i przygotuj się. Negocjuj, handluj, walcz. Stawiaj czoła wyzwaniom. Ponoś straty. Rekrutuj nowych Bohaterów. Zdobywaj złoto, zaopatrzenie i sławę. Bądź ostrożny: Twoje wybory są trwałe, podobnie jak śmierć. Ale nie ociągaj się - zło nigdy nie odpoczywa.

Taktyczna walka turowa

Opanuj taktykę walki drużynowej i turowej, aby pokonać zarówno ludzkich, jak i demonicznych wrogów. Twoi wrogowie będą twardzi i bezlitośni; korzystaj z wysokiego terenu i ukrycia, organizuj zasadzki i skoordynowane ataki, wykorzystuj synergię pomiędzy różnymi klasami bohaterów i ich umiejętnościami.

Nieliniowa narracja

Poznaj fascynującą historię inspirowaną legendą arturiańską i historią Al-Andalus - z niezwykłym zwrotem akcji. Dokonuj wyborów w interaktywnych spotkaniach, które zmieniają się za każdym razem, gdy grasz. Scenarzystami są Jonas Kyratzes (The Talos Principle, Serious Sam 4) i Verena Kyratzes (The Lands of Dream, Serious Sam 4).

Tryb trudny

Przeznaczony tylko dla najodważniejszych poszukiwaczy przygód. Doświadcz jeszcze większego wyzwania dzięki złożonemu zarządzaniu zasobami i trudniejszym przeciwnikom. W każdym biegu zdobywaj Esencję, którą możesz wymienić na Błogosławieństwa i Klątwy, co przyniesie Ci tymczasowe korzyści i obciążenia w równym stopniu podczas kolejnego biegu.

Dynamiczny Leveling

Użyj Renomy, aby podnieść poziom swoich Bohaterów i wybieraj spośród losowego zestawu nowych umiejętności lub ulepszonych atrybutów. Ale wybieraj mądrze! Wybieraj umiejętności o doskonałej synergii i zbalansuj swoją drużynę na nadchodzącą drogę.

Ulepszanie ekwipunku

Szukaj miast, aby ulepszyć swoją broń i zbroję, lub natknij się na pustelniczych rzemieślników w dziczy. Z każdym mijającym dniem świat pogrąża się coraz bardziej w ciemności, a Ty będziesz potrzebował całego sprzętu, jaki można kupić za złoto.

Relikwie

Od skromnego amuletu szczęścia wieśniaka po legendarny miecz, którym włada sam Artur, przedmioty obdarzone magiczną mocą są rozsiane po świecie. Niektóre z nich będziesz mógł kupić od kupców i kolekcjonerów, ale na inne będziesz musiał zapracować poprzez akty bohaterstwa - lub przejawy sprytu.

Zaklęcia

Ześlij na swoich wrogów gromy i siarkę! Szukaj i zbieraj Kamienie Dusz, aby przywrócić sobie moc i odblokować nowe zaklęcia. Nawet jeśli zostaniesz pokonany, twój duch zachowa całą zebraną wiedzę magiczną, gdy będziesz przeskakiwał do następnego wymiaru.

Wymiary równoległe

Przeskakując z jednego wymiaru równoległego do drugiego, historia zmienia się. Różni królowie rządzą krainą, zmieniając spotkania, postacie i wydarzenia. Żaden z dwóch światów nie jest taki sam, a każda podróż będzie wyjątkowa. A jeśli twoi bohaterowie polegną, pamiętaj: porażka nie jest końcem, lecz nowym początkiem.

Światów jest tyle, ile gwiazd na niebie. W każdym stoi Camelot, w każdym jest Graal. Ale jest tylko jeden Merlin, a jego odwiecznym zadaniem jest przeciwstawienie się grozie zza światów. Każdy świat, który zostanie ocalony, zostanie ocalony na zawsze; każdy świat, który zostanie utracony, zostanie utracony na zawsze.

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.06.2022
Wydawca: Versus Evil
Twórcy: Room C Games
Gatunki: RPG, Przygodowa, Strategiczna, Planszowa
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz