Syndrome

Syndrome - Nintendo Switch

Opis


Budzisz się z długiego snu na „Valkenburgu” – najbardziej zaawansowanej naukowej stacji kosmicznej w „Novacore”. Wygląda na to, że statek jest opuszczony, ale nagle w komunikatorze słyszysz głos, który uświadamia ci sytuację. Coś z otchłani kosmosu porywa i zabija ludzi na statku. I nie przestaje polować.

Wrogowie są silni i mają przewagę liczebną, więc nie masz innego wyjścia, jak zniknąć z pola widzenia. Niestety, prędzej czy później będziesz musiał się z nimi zmierzyć, wtedy pamiętaj, że na statku naukowym nie ma zbyt wiele amunicji… Pozostań w cieniu i przeżyj!

Tymczasem dziwne rzeczy zaczynają się dziać w twoim umyśle. Czy zaufasz głosom, czy uznasz, że są przeciwko tobie? Skąd się wzięło „to coś” na statku? Czy będziesz w stanie przetrwać?

Cechy


  • Zabij lub daj się zabić. Przetrwanie jest kluczem: na statku znajdziesz broń, ale zapas amunicji jest ograniczony. Policz swoje naboje i pozostań w cieniu.
  • Śmiertelni przeciwnicy: wrogowie są niebezpieczni, są myśliwymi, więc śledzą wszelkie hałasy i badają zakłócenia.
  • Mentalny horror: nie tylko typowe strasznie z zaskoczenia. Jesteś zamknięty na przerażającym, klaustrofobicznym statku kosmicznym z niezliczonymi horrorami w środku, zarówno fizycznymi, jak i psychologicznymi.
  • Intrygująca fabuła: z pozoru prosta misja zamieniła się w krwawy scenariusz — to Ty musisz dowiedzieć się, co się naprawdę dzieje.
  • Głęboka historia do odkrycia: na statku czeka na Ciebie mnóstwo eksploracji i wiele rzeczy do odkrycia.

Trailer

Galeria

Data premiery: 11.03.2022
Wydawca: RedDeerGames
Twórcy: Funbox Media
Gatunki: Pierwszoosobowa, Akcji, Logiczna
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz