Star Wars  Knights of the Old Republic II - The Sith Lords hero

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - Nintendo Switch

Opis


W tym samodzielnym sequelu wielokrotnie nagradzanej gry RPG STAR WARS: Knights of the Old Republic, Lordowie Sithów upolowali Jedi na skraju wyginięcia i są o krok od zniszczenia Starej Republiki.

Podczas gdy Zakon Jedi jest w ruinie, jedyną nadzieją Republiki jest samotny Jedi na wygnaniu, walczący o ponowne połączenie z Mocą. Poprowadź zróżnicowaną załogę złożoną z wyjątkowych sojuszników, dokonuj trudnych wyborów o dalekosiężnych konsekwencjach i zdecyduj o swoim przeznaczeniu. Czy podążysz za jasną stroną i ocalisz Galaktykę, czy też ulegniesz ciemnej stronie i doprowadzisz do jej upadku...

Zawartość


Samodzielny sequel

Poznaj kontynuację cieszącej się uznaniem oryginalnej gry RPG STAR WARS: Knights of the Old Republic w tej epickiej opowieści osadzonej w najmroczniejszych czasach Starej Republiki.

Wybierz swoje przeznaczenie

Odkryj swoją przeszłość i dokonuj trudnych wyborów, które nie są tak jednoznaczne jak "dobro lub zło". Każda decyzja może mieć znaczący wpływ na twoją historię i twoją drużynę. Czy staniesz na straży Zakonu Jedi, czy też doprowadzisz Galaktykę do ruiny?

Panuj nad Mocą

Wybierz jedną z trzech klas Jedi, z których każda ma dostęp do specyficznych mocy Mocy, i dostosuj swoje postacie do własnych potrzeb dzięki unikalnym umiejętnościom i zdolnościom.

Prowadź swoją załogę

Prowadź grupę zróżnicowanych członków załogi, z których każdy ma swoje mocne strony, usposobienie i zniuansowane historie. Twoje działania wpłyną na losy załogi, ale nie wszyscy będą się zgadzać z twoimi decyzjami...

Trailer

Galeria

Data premiery: 08.06.2022
Wydawca: Aspyr
Twórcy: Aspyr
Gatunki: RPG, Akcji, Przygodowa
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz