Spidersaurs hero

Spidersaurs - Nintendo Switch

Opis


Alert! Alarm! Koszmarne hybrydy dinozaurów i pająków, znane jako Spidersaury, wpadły w amok i tylko ty (i przyjaciel w trybie kooperacji) możecie je powstrzymać! Stworzone przez InGest Corp, by dostarczać mięso, których ludzkość potrzebuje i by położyć kres głodowi na świecie, Spidersaury są teraz na wolności. Pozostawiając dwóm byłym testerom smaku - szkolącemu się oficerowi Adrianowi i punkowej rockerce Victorii - wykorzystanie ich niesamowitej siły ognia, by pokonać sześć etapów dzikiej akcji typu run-'n'-gun.

Przedzieraj się przez gorącą dżunglę, zarażone laboratorium, serce żywego wulkanu i wiele więcej! Pikantne źródło pożywienia odgryza się, ale chwytając power-upy, zdobywając nowe umiejętności i niszcząc wszystko w zasięgu wzroku, możesz wysłać te zmutowane potwory z powrotem do epoki kamiennej.

Zawartość


  • Intensywna akcja w stylu kreskówki dla jednego lub dwóch graczy - wraz z piosenką przewodnią i epickim intro od Powerhouse Animation! Eksplozywne środowiska, w tym wulkany, dżungle, laboratoria i wiele innych! 
  • Menażeria unikalnych i przerażających Spidersaurów do walki!
  • Uwolnij nowe umiejętności w miarę postępów w placówce InGest Corp!
  • Trzy ustawienia trudności: Well Done, Medium i Rare!
  • Do odblokowania tryb arcade i tryb speedrun!

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.07.2022
Wydawca: WayForward
Twórcy: WayForward
Gatunki: Zręcznościowa, Akcji, Przygodowa
Języki: Duński, English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz