Space Marshals 3 hero

Space Marshals 3 - Nintendo Switch

Opis


Dołącz do wesołej ekipy Kosmicznego Marszałka w ich najnowszej przygodzie w kosmosie. Załóż buty, załóż sprzęt i przygotuj się na polowanie na kosmicznych przestępców! 

Jest to gra akcji z fabułą i naciskiem na skradanie i taktyczną walkę. Kontynuuje ona dziwaczną historię z prequeli, ale nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, aby cieszyć się tą grą.

Rozgrywka


TAKTYCZNA BITWA

Wykorzystaj otoczenie na swoją korzyść. Unikaj ataków, kryjąc się. Flankuj wrogów, aby uzyskać większą skuteczność, ale sam nie daj się zaskoczyć! Wykorzystaj narzędzia walki, aby zyskać przewagę - odwrócenie uwagi, granaty dymne, granaty błyskowe, pułapki i wiele innych...

ZDROWIE

Starannie wybieraj podejście. Niektórzy twierdzą, że wbiegnięcie do walki z bronią w ręku nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Wykorzystaj odwrócenie uwagi, aby osamotnić przeciwników. Używaj skrytobójczych taktyk i wyciszonej broni, aby potajemnie zmniejszyć liczbę wrogów. Hakuj wieżyczki strzelnicze, aby zwrócić się przeciwko ich właścicielom. Zwab do siebie różne frakcje wroga i pozwól im ze sobą walczyć.

WYPOSAŻENIE I ODZIEŻ

Wybór wyposażenia jest ważnym elementem taktyki. Oprócz pancerza i granatów możesz nosić jedną broń dwuręczną i jedną jednoręczną - a każdy znajdzie coś dla siebie. Duże, małe, głośne, wyciszone, promieniujące, odbijające się i nie tylko.

Trailer

Galeria

Data premiery: 16.06.2022
Wydawca: Pixelbite
Twórcy: Pixelbite
Gatunki: Akcji, Przygodowa
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Rosyjski, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz