Pascal s Wager  Definitive Edition hero

Pascal's Wager: Definitive Edition - Nintendo Switch

Opis


W Pascal's Wager wejdziecie w role Kurierów, którzy odkryją opowieść kryjącą się za tajemniczą Mroczną Mgłą.

Zawartość


Świat bez światła

Kolosy, tajemnicze istoty, które rozwiały Mroczną Mgłę, która kiedyś ogarnęła krainę Solas, upadły. Jako Kurierzy, będziecie odkrywać różne lokacje w tym intrygującym świecie pełnym sekretów, ukrytych tajemnic i opowieści. Zakryta prawda Solas czeka na twoje odkrycie...

Wymagająca walka

Poprowadź pięć unikalnych, potężnych i wszechstronnych postaci, z których każda ma swój własny, charakterystyczny styl walki, aby uzyskać bogate i niesamowicie wymagające doświadczenie. Mroczne siły, którym stawisz czoła, są nieubłagane i przebiegłe, a bossowie wystawią twoje planowanie, refleks i determinację na ciężką próbę.

(Opcjonalny, bardziej przystępny "Casual Mode" jest również dostępny.)

Historia ludzkości w ciemności

Wieki temu, słońce zapadało się w morzu, co prowadziło do spowijania ziem przez Mroczną Mgłę. W tym samym czasie zaczęły pojawiać się wielkie, strzeliste istoty. Były to właśnie Kolosy. Przyniosły one światło do otaczających je terenów, a z kolei ludzkość znalazła w nich swoje ostatnie i jedyne schronienie.

Tysiące lat po pojawieniu się Kolosów tajemnicza choroba dopadła te istoty światła i zaczęły upadać jeden po drugim. Podążając tropem padających Kolosów, kurier Terrence i jego towarzysze wyruszają w żmudną podróż.

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.07.2022
Wydawca: Yooreka Studio
Twórcy: Yooreka Studio
Gatunki: Akcji, Przygodowa, RPG
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz