Neptunia x Senran Kagura Ninja Wars

Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars - Nintendo Switch

Opis


Neptunia i SENRAN KAGURA łączą siły w tej grze RPG typu hack 'n slash! Połącz w pary 10 grywalnych postaci, aby przebijać się przez hordy wrogów, kierować żywioły i wykonywać specjalne ataki. Następnie znajdź równowagę w minigrze Peaches & Cream Meditation, zanim podejmiesz wyzwania po grze - Yomi-Training!

Zawartość


Kiedy 2 stają się 1

Dwa wojujące narody z serii Neptunia i SENRAN KAGURA połączyły siły w jednej pełnej akcji grze RPG! Wybierz spośród 10 możliwych postaci, w tym dwóch nowych: Yuuki i Goh. Zbierz drużynę składającą się z dwóch postaci, które wyruszą w swoją przygodę. Szybko przełączaj się między dwiema wybranymi postaciami w bitwie!

Sztuka Ninja

Każda postać posiada unikalny zestaw umiejętności, znany jako Ninja Art Skills. Połącz swoje umiejętności sztuki ninja, aby pozostawić wrogów w kurzu. Ninja i shinobi są również wyposażeni w pociski, które mogą zadawać obrażenia fizyczne lub tymczasowe dolegliwości, aby spowolnić wrogów.

Zadbaj o styl dzięki Spirit Gems

Zbieraj Duchowe Klejnoty, aby uzyskać przydatne ulepszenia statystyk! Legenda mówi, że ułożenie ich w określone kombinacje może dodać jeszcze większe wzmocnienia.

Czy jesteś prawdziwym wojownikiem ninja?

Mini-gra Peaches & Cream Meditation pozwala graczom sprawdzić równowagę. Pomyślne wypełnienie wskaźnika brzoskwini zapewnia dodatkowe premie do statystyk w bitwie! Dodatkowo przetestuj swoją moc dzięki zawartości po grze, Yomi-Training! Doświadczeni ninja i shinobi mogą rozegrać 8 różnych prób, każde z trudnymi ograniczeniami!

Fabuła


Gamninjustri – miejsce, w którym zbierają się wszelkiego rodzaju ninja. Gdy trwała walka o kontrolę między Daimyos narodów, rosły napięcia między dwoma wielkimi narodami, z których każdy był domem dla jednej z głównych szkół sztuk walki.

  • Styl Compa, który opanował sztukę ninja opartą na technice dowodzenia.
  • Styl Honeypa, który opanował Sztukę Ninja zakorzenioną w Technice Akcji.

Oba obozy utknęły w bezwzględnej rywalizacji umiejętności, aby osiągnąć hegemonię, ale gdy walczyły dalej, tajemnicza armia mechanicznych ninja dokonała ataku. Błyskawicznie opanowała mniejsze narody, a przywódca Legionu Steeme, Yoh Gamer, ogłosił światu: Wojna Super NINJA, która ma wyłonić najsilniejszą szkołę na świecie, zaraz się rozpocznie!

Trailer

Galeria

Data premiery: 19.04.2022
Wydawca: Idea Factory
Twórcy: Tamsoft
Gatunki: Akcji, RPG
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz