METAL MAX Xeno Reborn

Metal Max Xeno Reborn - Nintendo Switch

Fabuła


Ludzkość jest na skraju wyginięcia, a ostatni ocalali próbują przeciwstawić się maszynom. Pół wieku wojny z komputerem-matką NOA sprawiło, że nawet największa azjatycka metropolia, TOKIO, legła w gruzach.

Zbadaj to opustoszałe pustkowie i wywalcz sobie drogę przez nawałnicę wrogów. Ratuj, modyfikuj i odpieraj ataki, używając czołgów, broni i wiernego psa bojowego, Pochi, aby odzyskać przyszłość dla rasy ludzkiej!

Zawartość


Niekończące się pustkowia!

Metal Max Xeno: Reborn to nieliniowa, otwarta gra JRPG z elementami walki w czasie rzeczywistym i walkami pojazdów. Przejmij kontrolę nad Talis i poszukaj innych ocalałych, którzy chcą walczyć z maszynami NOA. Nie ma żadnych ograniczeń co do miejsca, do którego możesz się udać, niezależnie od stopnia zaawansowania w grze.

Zjednocz się, aby przetrwać

Los wszechświata jest w twoich rękach! Poluj na swoich wrogów, korzystając z pomocy innych postaci i ukochanego psa bojowego, Pochi. Pochi może również zdobywać poziomy i uczyć się nowych umiejętności, a także dołączy jako czwarty członek drużyny. Pomóż mu zdobywać punkty umiejętności, karmiąc go w bazie. I tak, możesz go również pogłaskać.

Utrzymaj swój teren

Zmierz się z siłami NOA w trzy lub czteroosobowej grupie! Rób rozwałkę na ogromnej pustyni i poza nią, aby zjednoczyć się z ocalałymi i powstać przeciwko oszalałym maszynom w wybuchowych misjach. Atakuj wrogów z wnętrza czołgu lub zejdź z pokładu i wraz z sojusznikami przemierzaj niebezpieczne lochy na piechotę.

Przygotuj się na zwycięstwo!

Doskonal swoje umiejętności, aby stać się potężniejszym niż kiedykolwiek. Ulepszaj i ucz się umiejętności, wybierając spośród pięciu drzew umiejętności ogólnych, takich jak "Napęd", "Naprawa", "Medycyna" lub "Przetrwanie". Rozpal płomień Ducha Łowcy! Celuj we wrogów za pomocą czołgów i broni, aby wyzwolić swoje moce i zadać im ogromne obrażenia.

Ratuj i buduj!

Pozyskuj nowe czołgi i dostosuj je do swoich potrzeb, malując je i wyposażając w najsilniejszą siłę ognia, jaką uda ci się znaleźć. Czołgi mogą mieć różną konstrukcję i zasięg. Dowolnie dostosowuj swoje czołgi i pojazdy, wymieniaj silniki, ulepszaj broń i dodawaj im specjalne wyposażenie. Korzystaj z nieskończonych możliwości kombinacji.

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.06.2022
Wydawca: PQube
Twórcy: Kadokawa
Gatunki: RPG, Akcji, Przygodowa
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz