Matchpoint Tennis Championships

Matchpoint: Tennis Championships - Nintendo Switch

Opis


Matchpoint - Tennis Championships to nowoczesna odsłona tenisa, oferująca realistyczne wrażenia z gry na korcie, wsparta rozbudowanym trybem kariery i unikalnym systemem rywalizacji.

Gra kładzie duży nacisk na realizm taktyczny, pozycjonowanie i celowanie, pozwalając graczowi poruszać swoją supergwiazdą w dokładnie taki sposób, aby uzyskać jak najwięcej korzyści z jej strzałów.

Matchpoint - Tennis Championships łączy zgrabne animacje postaci, autentyczną fizykę piłki i ulepszoną kontrolę gracza, aby odtworzyć realistyczny rytm gry - każdy zamach i uderzenie są wyjątkowe i satysfakcjonujące.

Zawartość


Wkrocz do świata zawodowego tenisa

Gra oferuje rozbudowany tryb kariery z unikalnym systemem rankingowym opartym na zasługach.

Stwórz swoją własną gwiazdę tenisa 3D

Wybierz swój wygląd, strój i styl gry dzięki szerokiej gamie opcji personalizacji, w tym realistyczne techniki, takie jak leworęczny lub praworęczny, jednoręczny lub oburęczny backhand.

W pełni dostosuj swojego sportowca i elementy ubioru

Od rakiet po ubrania - w grze znajdziesz sprzęt wszystkich znanych marek tenisowych, w tym Babolat, YONEX, HEAD i wielu innych. Wygrywając mecze, odblokowuj specjalne wyposażenie.

Dominuj na korcie jako zawodowy tenisista

W grze Matchpoint - Tennis Championships występuje 16 prawdziwych międzynarodowych gwiazd tenisa, takich jak Nick Kyrgios, Kei Nishikori czy Amanda Anisimova.

Opanuj wszystkie uderzenia i strzały w wielkim stylu

Zadecyduj o wyniku rajdu, wybierając najlepszą technikę w danym momencie: top spin, płaski, lob lub slice shot.

Zmierz się z przeciwnikami w meczach lokalnych lub sieciowych

Graj przeciwko przebiegłej sztucznej inteligencji lub zmierz się z przyjaciółmi i rywalami na korcie w sesjach lokalnych i sieciowych.

Poznaj ruchy i taktykę rywala

Obserwuj swoich przeciwników i poznaj ich mocne i słabe strony, aby zyskać przewagę taktyczną, zanim jeszcze wyjdziesz na kort.

Trening czyni mistrza

Zatrudnij osobistego trenera, aby doskonalić swoje umiejętności. Wzmacniaj swoje mocne strony i zmniejszaj słabości dzięki systemowi treningowemu w grze, składającemu się z indywidualnych modułów szkoleniowych.

Dopracuj swoją taktykę w trybach Trening i Mini Gra

Weź udział w różnych sesjach treningowych, aby doskonalić swoją grę i stać się siłą, z którą trzeba się liczyć na boisku.

Rywalizuj w meczach pokazowych na spektakularnych obiektach na całym świecie

Każdy kort ma swoją własną charakterystykę. Zapoznaj się z arenami, na których grasz, i dostosuj swoją grę do gry na trawie, glinie i kortach twardych.

Tryb powtórek

Uchwyć na filmie swoje najbardziej zacięte rajdy i przeanalizuj ich wyniki, aby poprawić swoją grę.

Trailer

Galeria

Data premiery: 20.10.2022
Wydawca: Kalypso Media
Twórcy: Torus Games
Gatunki: Sportowa
Języki: English
Wymagania wiekowe: 3+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz