Jumanji  The Curse Returns hero

Jumanji: The Curse Returns - Nintendo Switch

Opis


Przygotuj się - dżungla nadchodzi, aby rzucić Ci wyzwanie! Z każdym rzutem kostką niebezpieczne dzikie zwierzęta uciekają do miasta i można je powstrzymać tylko wtedy, gdy dotrzesz na środek planszy. Uważaj, jeśli dżungla pokona Ciebie i Twoją drużynę - wszyscy przegrają! 
 

Rozgrywka

 
ZBIERAJ ZESPÓŁ

Będziesz potrzebował pełnej drużyny 4 graczy, aby pokonać dżunglę. Jeśli zabraknie Ci jednego lub dwóch graczy, dołączą do nich towarzysze SI i wypełnią puste miejsca. Wciel się w Alana, Sarę, Petera i Judy lub w zupełnie nowe postacie, Trenerkę Holly i Lucasa Garcię.
 
WYBIERZ SWÓJ TOKEN

Wybierz swój magiczny żeton Jumanji: Słonia, Nosorożca, Krokodyla lub Małpę.
 
ZMIERZ SIĘ Z ZAGROŻENIAMI

Przeżyj spotkania ze stworzeniami i roślinami z najgłębszych czeluści dżungli Jumanji. Zmierzysz się z gigantycznymi komarami, lwami, nosorożcami, krokodylami, a nawet mięsożernymi roślinami. Będziesz też musiał unikać ataków legendarnego łowcy, Van Pelta!
 
GRAJ W RÓŻNYCH TRYBACH

Graj w sieciowym trybie wieloosobowym lub dołącz do jednego znajomego i dwóch postaci SI w trybie gry lokalnej, albo dołącz do całej drużyny SI w trybie dla pojedynczego gracza.

Przeżyj grę planszową połączoną ze strategię karcianą

Zanurz się w połączenie klasycznej gry planszowej i szybkiej strategii karcianej. Zmierz się z dzikimi zwierzętami dżungli, korzystając z ciągle tasowanej talii, i odeślij każde zagrożenie z powrotem do gry. Ulepszaj swoją talię między rundami, aby za każdym razem przeżywać coś innego.

Trailer

Galeria

Data premiery: Nie ogłoszona
Wydawca: Marmalade Game Studio
Twórcy: Marmalade Game Studio
Gatunki: Planszowa, Wieloosobowa, Przygodowa, Imprezowa
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy:

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz