Imp of the Sun

Imp of the Sun - Nintendo Switch

Opis


Przywróć światło do imperium słońca w tej szybkiej platformowej grze akcji 2D inspirowanej peruwiańską kulturą. Przebijaj się przez ręcznie wykonane środowiska, walcz z niegodziwymi stworzeniami, aby pokonać Czterech Strażników, którzy ukradli moc słońca.

Imp of the Sun to platformówka 2D, która łączy szybką akcję z unikalnym stylem artystycznym i ścieżką dźwiękową inspirowaną Peru. Grasz jako Imp, stworzenie stworzone przez ostatnią iskrę słońca z misją przywrócenia jej mocy… zanim będzie za późno.

Fabuła


Połóż kres Wiecznemu Zaćmieniu

Życie nie może toczyć się dalej bez mocy słońca. Skradzione wieki temu przez Czterech Opiekunów, którzy ukryli je w odległych zakątkach imperium słońca, i nikomu nie udało się go znaleźć. 

Swoim umierającym oddechem słońce tworzy chochlika i wysyła go na te ziemie, aby przywrócił światło i równowagę w słońcu imperium.

Rozgrywka


Użyj swojego wewnętrznego ognia, aby przezwyciężyć wszystko!

Jako Imp of the Sun masz przebłysk mocy słońca. To wystarczy aby walczyć z większością wrogów, ale po drodze będziesz musiał ulepszać moce, aby stawić czoła Czterem Strażnikom. Zdobądź moc, umiejętności i udoskonal swoje umiejętności.

Trailer

Galeria

Data premiery: 24.03.2022
Wydawca: R: Fireshine Games
Twórcy: Sunwolf Entertainment
Gatunki: Akcji, Przygodowa
Języki: English
Wymagania wiekowe:
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz