Gamedec

Gamedec - Nintendo Switch

Opis


Gamedec to jednoosobowa, cyberpunkowa, izometryczna gra RPG. Wcielasz się w postać detektywa, który rozwiązuje zagadki przestępstw w wirtualnych światach. Wykorzystaj swój spryt, aby zebrać informacje od świadków i podejrzanych, docierając do sedna podstępnych planów. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich decyzji i nigdy nie osądza.

Gamedec to izometryczna gra RPG dla jednego gracza osadzona cyberpunkowym świecie, w której nie ma walki. Wcielasz się w postać detektywa, który rozwiązuje zagadki przestępstw w wirtualnych światach. Wykorzystaj swój spryt, aby zebrać informacje od świadków i podejrzanych, dotrzeć do sedna podstępnych intryg, uratować życie i zbadać niezwykłe relacje między wirtualnymi światami i ich mieszkańcami. Gra nieustannie dostosowuje się do Twoich wyborów i nigdy ich nie ocenia - jesteś sumą swoich wyborów.

Fabuła


Witamy w Warszawie, mieście XXII wieku. Technika przyszłości jest tak zaawansowana, że pojęcie "prawdziwy" jest względne, a "życie" i "śmierć" mają wiele znaczeń. W wirtualnych światach pojawiają się problemy ludzkiej natury: żądza, lenistwo, zazdrość i pycha. Mieszkańcy tych wirtualnych światów gier potrzebują specjalistów - Gamedeców - prywatnych detektywów z doświadczeniem w tych światach, którzy na zlecenie swoich klientów pracują nad odkrywaniem tajemnic i zgłębianiem mechaniki ukrytej w tych realiach. Ty jesteś jednym z nich. Jesteś Gamedecem.

Rozgrywka


Gamedec naśladuje naturę papierowych gier RPG, skupiając się na rozwoju postaci poprzez podejmowanie decyzji. Zbierz aspekty i stwórz swój unikalny zestaw profesji, który pozwoli ci prowadzić śledztwa w sposób, który odpowiada twojemu stylowi. Odkrywaj niezwykłe zależności między wirtualnymi światami i ich mieszkańcami dzięki informacjom zgromadzonym w kodeksie.

Podobnie jak w klasycznych, papierowych grach RPG, otrzymujesz swobodę podejścia do sytuacji z wielu punktów widzenia, a nie wymuszania jednego rozwiązania - wybór należy do ciebie i tylko do ciebie.

Zawartość


  • Współdziałaj z postaciami niezależnymi, aby zbierać informacje i uzyskać dostęp do różnych opcji dialogowych, w zależności od twoich wyborów, rozwiniętej profesji i zdobytej wiedzy.
  • Odwiedź liczne wirtualne światy - od podstępnego środowiska przypominającego farmę, przez cyberpunkowe realia w mrocznym klimacie, aż po krainy fantasy.
  • Wykorzystaj swój kodeks i dedukcję, aby odszyfrować fakty i dowody w celu zakończenia sprawy. Znajdź własną odpowiedź i zareaguj zgodnie z własną etyką, uczciwością lub po prostu poczuciem poetyckiej sprawiedliwości.
  • Kształtuj swoją postać poprzez działania, które przynoszą pozytywne lub negatywne efekty. Określ, jak chcesz być postrzegany przez innych, wybierając cechy, które odpowiadają twojemu stylowi gry. Rozwijaj swój własny Gamedec poprzez swoje decyzje, wybory i działania.
  • Spotkaj różne postacie w Realium i Virtualium, które mogą być przyjazne lub wrogie - w zależności od Twoich decyzji podejmowanych w trakcie gry.

Trailer

Galeria

Data premiery: 01.07.2022
Wydawca: Untold Tales
Twórcy: Anshar Studios
Gatunki: RPG, Przygodowa, Logiczna
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz