Fire Emblem Warriors Three Hopes

Fire Emblem Warriors: Three Hopes - Nintendo Switch

Fabuła


Wciel się w postać Sheza, spotkaj Edelgarda, Dimitriego, Claude'a i innych bohaterów gry Fire Emblem: Three Houses i walcz o przyszłość Fódlan. Sprzymierz się z przywódcą, aby zbudować i dowodzić armią w bitwach w stylu 1 vs. 1000 oraz w głębokiej strategii. Dom, który wybierzesz, poprowadzi cię przez jedną z trzech fascynujących historii, z których każda będzie miała inne zakończenie. Każda postać z gry Fire Emblem: Three Houses, którą zwerbujesz podczas tych podróży, posiada unikalny zestaw efektownych kombosów i potężnych umiejętności specjalnych, które pozwolą ci przebić się przez hordy wrogów.

Rozgrywka


Wykorzystaj strategię z gry Fire Emblem, aby uzyskać przewagę taktyczną w rozgrywce w stylu Warriors. Zanurz się w bitwach w czasie rzeczywistym, gdy Ty i Twoja armia postaci z gry Fire Emblem: Three Houses zmierzycie się z setkami przeciwników.

Przygotuj się do bitwy

Zanim wyruszysz na pole bitwy, zbadaj obozowisko i nawiąż kontakt z sojusznikami. Korzystaj z treningów, smacznych posiłków i wspólnych rozmów, umacniając więzi i odblokowując nowe umiejętności, które mogą odwrócić losy bitwy.

Kieruj swoimi siłami

Sprawdź swoje umiejętności taktyczne! Wydawaj rozkazy sojusznikom w czasie rzeczywistym, jednocześnie siekając i przecinając hordy wrogów. Niektóre elementy strategiczne z gry Fire Emblem: Three Houses, takie jak adiutanci, również powracają. Sojusznicy mogą cię chronić i pomóc ci uwolnić potężne ruchy.

Postęp taktyczny

Ostrożnie manewruj swoimi siłami na mapie, mając na oku swoje cele. Zwracaj uwagę na dodatkowe wydarzenia, takie jak pojawienie się punktów pomiarowych, kupca, który sprzedaje cenne przedmioty i nie tylko!

Zdeklasuj swoich przeciwników

Zmieniaj dowolnie klasy postaci, aby być przygotowanym na każde spotkanie z wrogiem. Wykorzystaj unikalne cechy swoich towarzyszy z różnych klas, aby stworzyć wiele różnych kombinacji taktycznych.

Trailer

Galeria

Data premiery: 24.06.2022
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo, Koei Tecmo Games
Gatunki: Akcji, Strategiczna, RPG, Symulacja
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz