F.I.S.T.  Forged In Shadow Torch hero

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch - Nintendo Switch

Fabuła


Po tym, jak sześć lat temu zwierzęta z Torch City zostały pokonane przez najeźdźczy Legion Robotyczny w Wojnie Ruchu Oporu, były bojownik Ruchu Oporu, królik Rayton, nie wychylał się zbytnio. Aresztowanie przyjaciela sprawiło, że nie miał innego wyjścia, jak tylko założyć swoją gigantyczną metalową pięść i walczyć z tymi, którzy go prześladowali. Nie wiedział, że wkrótce zostanie wplątany w wir spisków, w które zamieszane są Legion, Ruch Oporu i Gang Szczurów.

Zawartość


Płynne mapy pełne wyzwań do pokonania

Zbadaj ponad tuzin unikalnych obszarów na mapach w stylu platformówki akcji (metroidvania). Podstawowa mechanika walki, rozwiązywania zagadek i platform uzupełniona jest niezliczonymi ukrytymi pomieszczeniami, tajnymi przejściami i skrótami, z różnego rodzaju satysfakcjonującymi wyzwaniami do wykonania przez graczy.

Zręcznościowy system walki z płynnym przełączaniem między trzema rodzajami broni

Pięść, Wiertło i Bicz to trzy rodzaje broni o zupełnie różnych stylach walki, które umożliwiają płynne przełączanie się między atakami o wysokim kombo, zadającymi duże obrażenia i atakami z dalekiego zasięgu. Rozbij wroga, wybierając najodpowiedniejszą formę ataku w danej sytuacji.

Estetyka diesel-punkowa gry została zainspirowana silnikami spalinowymi diesla, które połączono z krajobrazem wschodniego miasta z minionej epoki, aby nadać Torch City niepowtarzalny charakter. Wyraźny kontrast między futrzastymi zwierzętami a sterylnymi mechanicznymi żołnierzami wprowadza do fabuły gry wątek konfliktu.

Trailer

Galeria

Data premiery: 12.07.2022
Wydawca: BILIBILI HK
Twórcy: TIGAMES
Gatunki: Akcji, Platformówka
Języki: Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz