Dungeons of Dreadrock

Dungeons of Dreadrock - Nintendo Switch

Opis


Dungeons of Dreadrock to gra przygodowa, która zawiera akcję, eksplorację i walkę, ale głównie skupia się na zagadkach.

Fabuła


"Każdego roku młody chłopiec zostaje wybrany, by pokonać Króla Gór." - Tylko tym razem jest to twój brat. Po tym, jak towarzyszysz mu przy Bramie Umarłego Króla i pozwalasz mu wejść tam samemu, zgodnie z zaleceniami... Cóż, powiedzmy, że sprawy potoczyły się inaczej, niż spodziewali się tego starsi wioski.

Rozgrywka


Aby dotrzeć do krypty Martwego Króla i uratować brata przed złożeniem go w ofierze, będziesz musiał rozwiązywać zagadki, omijać pułapki i walczyć z wieloma przeciwnikami. Czekają na ciebie zwoje do odszyfrowania, dźwignie do pociągnięcia, płyty podłogowe do nadepnięcia, kule ognia do uniknięcia, drzwi do rozbicia lub odblokowania oraz cała masa wrogów do zabicia. O ile zombie czy żuki są łatwą zdobyczą, o tyle wiele innych stworzeń, od Ogrów po Mroczne Elfy, Minotaury i Smoki, będzie wymagało czegoś więcej niż tylko siły.

Dungeons of Dreadrock czerpie z idei oldschoolowych, pierwszoosobowych, opartych na siatce gier czasu rzeczywistego typu Dungeon Crawler (takich jak Dungeon Master, Eye of the Beholder czy Legend of Grimrock) i zmienia perspektywę na widok z góry. Jednak to, co wydaje się być niewielką zmianą, skutkuje zupełnie nowym (choć nieco znajomym) doświadczeniem, które zostało zaprojektowane tak, by było dostępne zarówno dla starych wyjadaczy, jak i zwykłych graczy.

Trailer

Galeria

Data premiery: 12.05.2022
Wydawca: ChristophMinnameier
Twórcy: Prof. Dr. Christoph Minnameier
Gatunki: Logiczna, Przygodowa, RPG
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz