Dragon Caffi

Dragon Caffi - Nintendo Switch

Opis


Smok Caffi to przygodowa gra logiczna z otwartym światem, pełna radości, odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych! Gra jest ręcznie malowana i tradycyjnie animowana (w niektórych przypadkach na papierze!), a jedynym celem tej małej przygody jest dostarczenie wszystkim radości i zabawy.

Zawartość


Poznaj Margo

Wcielasz się w postać Margo, radosnej lisiej duszyczki adoptowanej do rodziny smoków, która jest na ostatnim etapie nauki, aby zostać światowej klasy piekarzem. Przemierzając cudowny świat Aethwy, natkniesz się na urocze postacie, które są gotowe podzielić się z Tobą swoimi ulubionymi przepisami na potrawy z zebranych przez Ciebie składników.

Przyrządzaj proste desery

Pomóż Margo ukończyć studia, przygotowując z miłością pyszne desery, które napotkasz podczas swoich podróży! Od pysznych trifle po doskonałe parfaity - w tej grze będziesz mieć apetyt na ponad 100 wyjątkowych dań!

Pomagaj ludziom

Podczas swojej podróży z Margo spotkasz ludzi z różnych środowisk! Od pomagania im w dostarczaniu listów, przez naprawianie traktorów, po rozświetlanie kałuż i wypędzanie złowrogich Zombooshies z zagród Bok-Bok - nie brakuje tu rzeczy do zrobienia!

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2022
Wydawca: Ddraig House Game Studio Ltd.
Twórcy: Ddraig House Game Studio Ltd.
Gatunki: Przygodowa, Indie, RPG
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz