Devastator

Devastator - Nintendo Switch

Opis


Devastator to zręcznościowa strzelanka typu twin-stick inspirowana stylem retro, zaprojektowana z myślą o nowoczesnych systemach. Wszystko, począwszy od grafiki, dźwięku i rozgrywki, zostało zaprojektowane, dopracowane i dopracowane, aby stworzyć jak najbardziej intensywne i satysfakcjonujące wrażenia w strzelance typu twin-stick.

Zawartość


Jesteś Dewastatorem! Twoim celem jest wyeliminowanie 15 typów wirusów w 3 unikalnych trybach: kwadrantach, sektorach i cyklach. W kwadrantach układ fal stale się zmienia i przez 5 minut walczysz z coraz intensywniejszymi falami losowych wirusów. W sektorach istnieje 55 unikalnych fal wirusów w 5 sektorach. A w cyklach będziesz walczył z częściowo losowo pojawiającymi się wirusami w 5 odmianach 11 fal. Wypełnij swój cel jako Dewastator i odzyskaj kontrolę nad Systemem!

Poza głównymi trybami gry, układami fal i różnymi rodzajami wrogich wirusów, rozgrywka w Devastatorze zawiera zaskakującą głębię i subtelność, co skutkuje ogromną różnorodnością rozgrywki. Od sposobu, w jaki równoważysz szybkość i siłę ognia, po wykorzystanie zasobów i wiedzę, kiedy zbierać ulepszenia. Devastator nagradza zarówno szybki refleks, jak i dobrą strategię.

Devastator oferuje również inspirowane wektorami wizualizacje połączone z kolorami HDR. Do dyspozycji mamy pięć dostosowywanych filtrów pełnoekranowych i hipnotyzujące efekty cząsteczkowe, a wszystko to przy niesamowicie wysokiej liczbie klatek na sekundę na monitorach o wysokiej rozdzielczości.

Devastator został zaprojektowany i opracowany przez Luke'a Schneidera (znanego również jako facet z Radiangames). Luke jest wielkim fanem strzelanek typu twin-stick od lat 80. XX wieku i rozwija strzelanki typu twin-stick od 2005 roku. Wraz z Devastatorem Luke zdecydował, że nadszedł czas, aby stworzyć swoją najlepszą dwuwymiarową strzelankę zręcznościową w stylu 2D.

Trailer

Galeria

Data premiery: 25.03.2022
Wydawca: 2Awesome Studio
Twórcy: 2Awesome Studio
Gatunki: Zręcznościowa, Akcji
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Chiński
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz