DC League of Super-Pets  The Adventures of Krypto and Ace hero

DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace - Nintendo Switch

Opis


Postaw się w roli superpiesków Krypto i Ace'a i przygotuj się na szybowanie w przestworzach i ochronę ulic Metropolis w tej przygodzie polegającej na ratowaniu zwierząt inspirowanej filmem! 

Kiedy ulubione czworonogi Supermana i Batmana odkrywają spisek Lexa Luthora, który chce porwać bezdomnych mieszkańców Metropolis, ci czworonożni wojownicy nie zamierzają się poddać. Uwolnij więc Heat Vision Krypto i moce Arctic Bark, albo Batarangi Ace'a i ataki Shoulder Charge, aby doprowadzić do rozprawienia się ze złymi LexBotami. Po drodze uratuj zwierzęta, zanim zostaną zamknięte w zoo LexCorp, i przygotuj się na ostateczną bitwę z Lexem i jego zaawansowanym technologicznie War Suit. 

Bycie Super-Zwierzątkiem to nie wszystko. Rozpieszczaj swoich futrzanych przyjaciół w Centrum Adopcyjnym, aby pomóc im znaleźć domy na zawsze i otrzymać specjalne nagrody. Spotykaj się też ze swoimi kumplami, Chipem, Mertonem i PB, aby nauczyć się ulepszać super moce. To ptak... To samolot... To DC Super-Pets!

Rozgrywka


  • Walcz z botami. Chroń ulice Metropolis, unikaj przeszkód i staw czoła złym LexBotom 
  • Wybierz swojego bohatera. Graj jako laserowooki superpies Krypto lub napędzany Batarangiem Ace. Zmieniaj swojego bohatera i modyfikacje, aby przeżywać misje na nowe sposoby. 
  • Uratuj bezpańskie zwierzęta. Rozpieszczaj i przygarniaj zwierzęta, które uratujesz w Centrum Adopcji Zwierząt i zdobywaj supernagrody.

Trailer

Galeria

Data premiery: 15.07.2022
Wydawca: Outright Games
Twórcy: PHL Collective, Outright Games
Gatunki: Akcji
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz