Bright Memory Infinite

Bright Memory: Infinite - Nintendo Switch

Opis


Bright Memory: Infinite to epicka fuzja gatunków FPS i akcji przyniesiona przez indie developera FYQD-Studio. Połącz szereg umiejętności i zdolności, aby wyprowadzić na swoich wrogów oszałamiające kombinacje.

Fabuła


W roku 2036 na niebie całego świata pojawiło się dziwne zjawisko, dla którego naukowcy nie potrafią znaleźć wyjaśnienia. Organizacja Supernatural Science Research Organization (SRO) wysłała agentów do różnych regionów, aby zbadali to zjawisko. Wkrótce okaże się, że te dziwne zdarzenia są związane z archaiczną tajemnicą - nieznaną dotąd historią dwóch światów, która wkrótce wyjdzie na jaw...

Rozgrywka


Bright Memory: Infinite łączy w sobie gatunki FPS i akcji, dostarczając wysokooktanowych wrażeń. Mieszaj i dopasowuj dostępne umiejętności i zdolności, aby wyprowadzać wspaniałe kombinacje na swoich wrogów. Twój zaufany miecz pozwala ci przebijać się przez tłumy wrogów, a nawet odpierać ich ostrzał. Broń, którą napotkasz w grze, możesz dostosować do swoich potrzeb za pomocą różnych rodzajów amunicji. Wybieraj pomiędzy bombami zapalającymi, granatami kleistymi, pociskami naprowadzającymi i innymi rodzajami amunicji, aby dopasować się do sytuacji.

Galeria

Data premiery: 21.07.2022
Wydawca: PLAYISM
Twórcy: FYQD-Studio
Gatunki: Pierwszoosobowa, Akcji
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz