Best Month Ever

Best Month Ever! - Nintendo Switch

Opis


Best Month Ever! to Narracyjna przygodówka w której Louise wyrusza w podróż życia przez USA końca lat 60., próbując pokazać swojemu synowi Mitchowi, jak radzić sobie w okrutnym współczesnym świecie.

Rozgrywka


Co trzeba zrobić, żeby zostać matką?

Odróżnianie dobra od zła nigdy nie było łatwe, tym bardziej, gdy jest się samotną matką po dwudziestce z mądrym ośmiolatkiem pod opieką. Każdy wybór, jakiego dokonasz w tych kilku kluczowych momentach, o których wszyscy wiemy, może w ułamku sekundy zmienić nasze życie na dobre, wpłynąć na to, jaką osobą okaże się Mitch i jakimi wartościami będzie się kierował, gdy stanie się już własnym mężczyzną.

Dlaczego jesteś tym, kim jesteś?

Znajdź wskazówki, dlaczego życie Louise jest takie, jakie jest dzisiaj, podejmij kluczowe decyzje, których żadna inna osoba nie byłaby w stanie przełknąć i pokaż Mitchowi, co musi zobaczyć, aby stał się niezależny, elegancki i odważny na tyle, by podbić świat.

Wszystko ma swoje konsekwencje

Twoje decyzje NAPRAWDĘ mają znaczenie! Aby śledzić rozwój Mitcha jako osoby, każdy dokonany przez Ciebie wybór dodaje pozytywne lub negatywne punkty do trzech kluczowych statystyk: Prawość, Pewność siebie i Relacje. Wpływają one na to, jakie zakończenie osiągnie Mitch na końcu gry - w sumie jest 9 unikalnych zakończeń!

Każdy ma swoją historię

Lata 60. były burzliwe pod wieloma względami - Lato Miłości, wojna w Wietnamie, ci, którzy przeżyli i ci, którzy przegrali ten wielki przewrót w historii.
Canned Heat śpiewali "Going Up the Country", a Bob Dylan pytał "Jak to jest" nie mieć domu i mieszkać na ulicy.

Podróżuj po kraju i poznaj mnóstwo postaci, które mogą pomóc lub przeszkodzić Louise w realizacji jej celów - w tym najbardziej kontrowersyjne grupy, o których wielu myślało, że już dawno odeszły.

Trailer

Galeria

Data premiery: 05.05.2022
Wydawca: Klabater
Twórcy: Warsaw Film School Video Game & Film Production Studio
Gatunki: Przygodowa
Języki: Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz