Aztech Forgotten Gods

Aztech: Forgotten Gods - Nintendo Switch

Opis


Aztech Forgotten Gods to przygodowa gra akcji, opowiadająca o Achtli, młodej kobiecie, która walczy z kolosalnymi Zapomnianymi Bogami. Aby odkryć prawdę o swojej mezoamerykańskiej metropolii, będzie musiała zwrócić moc bogów przeciwko nim samym za pomocą starożytnego artefaktu, pozostałości po dawno zapomnianych czasach. Historia rozgrywa się w alternatywnej przyszłości, w której imperium Azteków nigdy nie zostało podbite, a tym samym rozkwitło w hiper-zaawansowaną cywilizację.

Cechy


  • Niesamowita mobilność. Ruszaj do akcji dzięki tajemniczej technologii, która pozwoli Ci odkryć starożytne sekrety w mieście gotowym do eksploracji.
  • Wyjątkowe, futurystyczne otoczenie. Poznaj nowoczesne miasto Azteków, które od wieków kwitło jako kamienna metropolia, zaawansowana technologicznie, ale mocno zakorzeniona w starożytnej tradycji.
  • Masywne bossy. Zmierz się w elektryzujących bitwach z gigantycznymi stworzeniami przypominającymi bóstwa z panteonu Azteków.
  • Głęboka fabuła. Dołącz do Achtli walczącej o ochronę swojego miasta przed zapomnianymi bogami w emocjonującej podróży pełnej zwrotów akcji.
  • Odświeżające podejście do mitologii azteckiej. Zanurz się w fascynujący świat inspirowany Mezoameryką i poznaj aztecką wiedzę, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś.

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.03.2022
Wydawca: Lienzo
Twórcy: Lienzo
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Indie
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Rosyjski, Hiszpański, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz