Attentat 1942

Attentat 1942 - Nintendo Switch

Opis


Attentat 1942 to historycznie wierna przygoda opowiedziana oczami ocalałych z II wojny światowej. Napisana i zrealizowana przez zawodowych historyków.

Fabuła


Jest rok 1942 i Reinhard Heydrich, mianowany przez Hitlera władca okupowanych przez nazistów ziem czeskich, został zamordowany. Odwet nazistów był brutalny. Wśród ofiar znalazł się Twój dziadek, który trafił do obozu koncentracyjnego.

Ale dlaczego? Jaką rolę odegrał w tym zamachu? Dlaczego nie powiedział o tym swojej rodzinie? Czy był odważny, czy lekkomyślny?

Zawartość


Zanurz się w opowieści o miłości, przyjaźni i bohaterstwie w obliczu okropności światowego konfliktu. Staw czoła świadkom, poznaj codzienne życie pod rządami nazistów i odkryj losy swojej rodziny w tej wielokrotnie nagradzanej grze o II wojnie światowej.

Zanurz się w głęboko zakorzenione dialogi, w których twoje wybory mają znaczenie, i poznaj historię dzięki interaktywnym komiksom i wspomnieniom. Ukrywaj ulotki ruchu oporu przed gestapo lub uciekaj z nazistowskiego więzienia. Odkrywaj rzadkie, zdigitalizowane materiały filmowe i przedmioty historyczne.

Trailer

Galeria

Data premiery: 12.05.2022
Wydawca: Charles Games
Twórcy: Charles Games
Gatunki: Przygodowa, Lifestyle, Inne
Języki: Niemiecki, Rosyjski, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz