Anuchard

Anuchard - Nintendo Switch

Opis


Pokolenia po upadku, Ci którzy przeżyli, wybrali cię, abyś został Dzierżycielem magicznego Dzwonu Audros. Ruszaj, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i przywróć Anuchardowi dawną chwałę niebios!

Fabuła


Anuchard było znane jako miejsce cudu i pokoju, ziemia bezgranicznej hojności zawieszona w niebiosach. Pięciu starożytnych Strażników obdarzyło wyspę błogosławieństwem... Aż pewnego dnia odeszli bez słowa. Raj Anuchardii spadł z nieba, rozbijając się o świat poniżej. Upadek przetrwał tylko maleńki skrawek wyspy. Reszta została pod ziemią i połączyła się w pokręconą masę krętych korytarzy pełnych dzikiej magii i okrutnych potworów, znanych po prostu jako The Dungeon.

Mijały pokolenia, gdy niewielu ocalałych żyło w Orchard, jedynej wiosce na ocalałej wyspie, w której zachowały się nieliczne pozostałości magii Anuchardów. Rolnicy zajmują się polami, podczas gdy padlinożercy przedzierają się przez kości królestwa.

Rozgrywka


Opanuj dzwon! Nie tylko jako broń, ale jako najważniejsze narzędzie do pokonywania zagadek i przeszkód

Dzwon może być czymś więcej niż tylko tępym narzędziem chaosu. Użyj jego zdolności odrzucania, aby wbić wrogów w przeszkody, zmienić ich położenie i oczyścić drogę do przodu. Rozwiązuj wyzwania w Lochach z Dzwonem. Wystrzeliwuj pociski, przesuwaj puzzle i wykorzystuj je twórczo!

Wejdź do lochu

Wypaczone, magiczne Lochy są domami, których Strażnicy potrzebowali, by przywrócić utracone królestwo Anuchard. Zwiedzaj ręcznie przygotowane, unikalne lochy. Każdy został zmieniony za pomocą magii, aby pasował do osobowości i aspektu jego właściciela. W rezultacie każdy z nich jest wyjątkowym wyzwaniem. Opanuj ich unikalną mechanikę, aby dotrzeć do śpiących Strażników - i odblokować najgłębsze zakątki większego Lochu. Pamiętaj o swoim obowiązku: staw czoła Strażnikom i pokonaj ich w bitwach z bossami w stałych fragmentach, aby powrócili, by służyć mieszkańcom Anuchard.

Przywracanie raju

Pomóż Orchard na ścieżce legendarnej wyprawy Bellwieldera. Uratuj dusze zaginionych wieśniaków uwięzionych w Lochu, zwracając ich do Orchard poprzez rytuał przebudzenia. Każdy ożywiony wieśniak bierze udział w twojej misji. Rolnicy, kucharze, zielarze, wszyscy pomogą Tobie i reszcie wioski odnowić Anuchard. Przygotuj się na coraz głębsze wyprawy do Lochów. Gotuj posiłki ze składników dostarczonych przez mieszkańców wioski, a potem wracaj do walki!

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2022
Wydawca: Freedom Games
Twórcy: stellarNull
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Bijatyka, Logiczna
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Chiński
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz