Advance Wars 1 + 2- Re-Boot Camp

Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp - Nintendo Switch

Opis


Dowódź armią w strategicznej, turowej walce jako doradca taktyczny Armii Pomarańczowej Gwiazdy. Twoja wiedza jest potrzebna, gdy przemieszczasz jednostki lądowe, powietrzne i morskie po polu bitwy. Niszcz oddziały wroga i zdobywaj miasta oraz bazy, aby zapewnić sobie zwycięstwo i zachować pokój. Miej oko na zmieniający się w grze teren i pogodę, prowadząc różne jednostki na wielu mapach. Ten remake zawiera dwie kampanie, które obejmują wydarzenia z Advance Wars i Advance Wars 2: Black Hole Rising!

Oficerowie


Broń swojej ziemi z pomocą Andy'ego, Maxa, Samiego i innych dowódców, z których każdy ma własne specjalizacje i umiejętności. Andy może naprawiać jednostki, a Sami może zwiększać statystyki żołnierzy. Twoi przeciwnicy również mogą używać własnych zdolności! W obu kampaniach oficerowie których spotykasz odgrywają kluczową rolę zarówno na polu bitwy, jak i w fabule.

Zwerbuj przyjaciół i zobacz, kto jest lepszym strategiem


Kiedy nie jesteś zajęty utrzymywaniem pokoju w jednej z dwóch kampanii, wyćwicz swoje dowodzące armią kotlety w trybie Versus. Do czterech graczy może walczyć na dziesiątkach map. Każdy gracz wybiera oficera z dowolnej kampanii i może strategicznie używać swoich mocy oficerskich, aby odwrócić losy bitwy. Dostosuj swoją walkę za pomocą opcji, takich jak fundusze na bazę sojuszników i mgła wojny.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2023
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo, WayForward
Gatunki: Strategiczna
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Duński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz