GTA-main

Właściciel zdjęcia: Rockstar Games

Grand Theft Auto Trilogy dostaje aktualizację na Nintendo Switch

Jak pamiętacie, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition pojawiło się na Nintendo Switch pod koniec zeszłego roku w bardzo słabym stanie na premierę. Od tego czasu gra otrzymała wiele aktualizacji, które poprawiły ogólne doświadczenie rozgrywki we wszystkich trzech częściach GTA. 


Rockstar Games najwyraźniej zainspirowało się patch note stabilności w najnowszej aktualizacji Nintendo na konsolę Switch. Dla każdej platformy wprowadzono poprawki stabilności w całej trylogii. Dotyczy to wersji gry na Nintendo Switch, konsole XBOX, PlayStation i PC.

 
Kiedy trylogia Grand Theft Auto miała premierę w listopadzie zeszłego roku, była na ustach wielu ludzi z powodu problemów z liczbą klatek na sekundę, dużej ilości błędów i usterek czy niskiej rozdzielczości. Zespół twórców szybko wydał kilka aktualizacji, jednak pewne problemy nie zostały natychmiast naprawione. Aktualizacja przeniosła kolekcję do wersji 1.04.5, a patch note nie jest zbytnio bogaty w treść, po prostu jest krótka informacja, że gra jest teraz stabilna, bez podawania większych szczegółów. Nie wiadomo, co zostało naprawione a co ulepszone.

Aktualizacja jest już dostępna w tym momencie. Trylogia jest dostępna na Nintendo eShop w cenie 249,80 złotych.


Pobraliście już najnowszą aktualizację Grand Theft Auto Trilogy na Switcha? Zauważyliście większą różnicę? Dajcie koniecznie znać w komentarzach i na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz