eshop

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Gracze tworzą fan arty, które są hołdem dla zamkniętych sklepów Nintendo

Jeśli nie żyliście poza światem gier przez ostatnich kilka tygodni, to na pewno już wiecie, że sklepy internetowe eShop dla 3DS i Wii U zostały zamknięte. Nadal można pobierać ponownie wcześniejsze zakupy ze sklepów internetowych, ale szansa na legalne zdobycie wielu ekskluzywnych gier na tych konsolach bezpowrotnie znikła. Fani zaczęli oddawać hołd zamkniętym sklepom w mediach społecznościowych.


Wiele kolorowych ilustracji przedstawia małą pomarańczową torebkę eShop z 3DS, która wystawała z tyłu ikony gry. Wspaniali ludzie z Press Start zwrócili uwagę na kilka z nich. Spójrzmy na kilka najlepszych hołdów eShop 3DS i Wii U: 

Na początek, smutny Kirby od Ben M R Hall: 


Eto ukazał małego pomarańczowego gościa wznoszącego się na swoich skrzydłach, podobnie jak gray pixel art: Bubbers poszedł w stronę czegoś bardziej radosnego: vi pokazuje małe kostki danych: 


bozo, 720-P, Vinny, Shamaboy wszyscy wychodzą z pełnymi podziękowań, celebrującymi pracami: 

Jest nawet kilka muzycznych hołdów w tym jeden od uroczych ludzi z Vooks oraz MasterSwordRemix: 


 
Pewne sklepy są związane z wspomnieniami podekscytowania związanymi z konkretną grą lub tajemniczego dreszczyku emocji towarzyszącym przy znalezieniu okazyjnego skarbu w bibliotece konsoli. Ostatecznie, to uczucie jest takie samo, niezależnie od tego, czy jest to sklep stacjonarny czy cyfrowy. 

Szczególnie eShopy Nintendo słyną z tego, że posiadają nieco więcej charakteru niż przeciętne sklepy cyfrowe i wielu ludzi ma wspaniałe wspomnienia z nimi związane. 

Która praca wam się najbardziej spodobała? A może znaleźliście lepsze prace? Czy będzie wam brakować tych sklepów? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz