JakksPacific MarioKart24VRideOnRacer Featured

Właściciel zdjęcia: JAKKS Pacific

Pojazd z Mario Kart do kupienia w rzeczywistości!

Jest bardzo niewiele rzeczy, których człowiek pragnie w swoim życiu. Dach nad głową, poczucie celu życiowego no i oczywiście prawdziwy gokart z serii Mario Kart. Teraz jedno z tych marzeń jest na wyciągnięcie ręki, jeśli ma się tylko odpowiedni wzrost. Firma produkująca zabawki JAKKS Pacific sprzedaje teraz zabawkowe samochody typu sit-and-ride wzorowane na standardowym gokarcie z serii Mario Kart.

Gokartów nie ma w dużych rozmiarach, sugerowany wiek użytkowników to 3+. Gokart jest dostępny wyłącznie w USA. Na chwilę obecną jedynym sprzedawcą, który je posiada jest Target i nie wysyłają ich za granicę.

Koszt gokarta bez wliczonej dostawy to 399,99 $. Pojazd do najszybszych nie należy – maksymalną prędkość, jaką może osiągnąć to ok 13km/h.  Autko może pochwalić się driftującymi tylnymi kołami, działającą trzybiegową skrzynią biegów, biegiem wstecznym oraz całą masą efektów dźwiękowych z Mario Kart 8 Deluxe. Siedzisko jest regulowane, aby dopasować się do wzrostu małego kierowcy, nie brakuje również pasów bezpieczeństwa. Poniżej filmik reklamujący gokarta w akcji, wraz z driftami w stylu Mario Kart.Dla dorosłych szansą na doświadczenie Mario Kart w prawdziwym życiu jest jazda w Super Nintendo World w Japonii. Jest to jazda z rozszerzoną rzeczywistością. Przejażdżki będą dostępne również w Hollywood i na Florydzie, gdy zostaną otwarte parki tematyczne odpowiednio w 2023 i 2025 roku. 

Sama gra od czasu do czasu otrzymuje zastrzyk nowych tras dzięki DLC, które będzie trwać aż do 2023 roku. 

Co sądzicie o takich gokartach? Chcielibyście mieć własnego? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz