IMG 0037

Właściciel zdjęcia: Nintendo News PL

Gamefinity ewoluuje

News może nietypowy, ale czasami warto popatrzeć na świat gier nieco bardziej przyziemnie. Niekoniecznie spamować informacjami dostępnymi wszędzie.

W nieustannym wyścigu sieci handlowych miło popatrzeć na rozwój lokalnych sklepów. Nie oglądać ich nieustannej walki o przetrwanie, a cieszyć się z coraz szerszej oferty i większego komfortu. Nieco zamarłem, widząc białą karteczkę na drzwiach wejściowych Radomskiego Gamefinity. Na szczęście nie było tam ponurej informacji rodem z Dark Soulsów, a adres nowej lokalizacji. Odwiedziłem, obejrzałem, rzucam nieco światła dla tych, którzy mają daleko.
IMG 0032
Sklep istnieje od 2015 roku. W ofercie setki gier, gadżety i akcesoria. Za ladą gracze tacy jak Wy, więc nieświadomych pomogą naprowadzić na właściwy tytuł.

Gamefinity obecnie znajdziecie na ulicy Kusocińskiego 1A w Radomiu. Czeka tam na was spora powierzchnia wypełniona fizycznymi wydaniami gier. Mnie naturalnie najbardziej interesowała półka widoczna powyżej, ale wielbiciele innych platform też znajdą coś dla siebie:
IMG 0029
Wybór tytułów na Nintendo Switch jest jednym z największych w Polsce, a o konkurencyjnych cenach przekonał się pewnie każdy, kto szukał danej premiery w sieci.

Często pojawiają się pytania - gdzie zamówić, żeby było na czas? Gamefinity na tym polu nigdy nie zawiodło. Tak mnie, jak i wielu innych, co wnioskuje po częstych polecajkach na Twitterze/X.

Pełną ofertę sklepu znajdziecie na ich stronie - TUTAJ
IMG 0020
Co ważne i będzie pewnie zarzucane - nie jest to żadna reklama ani nie przewidziano żadnej gratyfikacji - w zasadzie to dowiedzą się o tym równo ze wszystkimi innymi. News dla lokalnych mieszkańców i okolic, szczere polecenie dla tych z innych zakątków Polski.


Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz