LZYktkpTURBXy8xODZlMTVkNzdmYzk4ZWJiOTQ4MTFiMTBjOGJjYWMxYy5qcGeSlQPMbwDNBvHNA-iTBc0EsM0Cow

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Funkcja kamery w nowej konsoli Nintendo: Prawda czy plotka?

Nie jest tajemnicą to, że Nintendo pracuje nad nową konsolą. Nintendo Switch z pewnością zbliża się do końca swojego cyklu życia po kilku latach dostępności. Oczywiście, Nintendo prawdopodobnie miało nadzieję, ze pozostały zapas dla Nintendo Switch zostanie szybko wykupiony i dostarczy zachęty do kontynuowania tworzenia oprogramowania dla tej platformy. Ale najwyższy czas, abyśmy zobaczyli co przyniesie następca Nintendo Switch. Na chwilę obecną, nie ma jeszcze oficjalnej prezentacji tej platformy, więc wszystko co mamy to plotki. 


Plotek nie brakuje w przemyśle gier wideo. Widzieliśmy kilka takich dotyczących następcy Nintendo Switch. Ponownie, żadne z dotychczas ujawnionych szczegółów nie zostały potwierdzone jako prawdziwe. Ale to nie powstrzymało niektórych fanów od nadziei, że ta kolejna duża premiera dostarczy czegoś równie kultowego i ekscytującego doświadczenia, co Nintendo Switch, kiedy po raz pierwszy trafiło na rynek. Jedną z najnowszych plotek krążących po sieci jest ta od Angie z serwisu Resetera. Ta osoba z branży, mająca w przeszłości pewne znaczące twierdzenia, które okazały się prawdziwe, zdaniem publikacji Wccftech. 

Na forum Angie zaznaczyła, że dobry przyjaciel i były informator z Atlus potwierdził jaj, że nowa konsola Nintendo będzie miała funkcję kamery. Niemniej jednak nie są pewni czy jest ko funkcja kamery, która miałaby przygotować Nintendo do możliwości wirtualnej rzeczywistości. W każdym przypadku może to dodatkowo wskazywać, że ta nowa konsola będzie ponownie zachowywać ten sam format przenośny stacjonarny, który miał Nintendo Switch. 

Ponownie, niż z tego nie jest potwierdzone; faktycznie od jakiegoś czas widzimy wiele plotek na temat tej nadchodzącej konsoli. Nie tak dawno temu donosiliśmy o plotce sugerującej, że Nintendo ma zamiar ujawnić nową konsolę podczas targów Gamescom. Więc teraz każdy może tylko zgadywać, co ta platforma konsolowa nowej generacji dostarczy fanom i kiedy będziemy mogli sięgnąć po tę nową platformę. 

W międzyczasie wiemy, że Nintendo wciąż wprowadza dla swojej obecnej platformy Nintendo Switch pewne gry.  Jedną z nich jest Super Mario Bros. Wonder. To nowa nadchodząca przygoda w stylu 2D, która zostanie wydana na rynek 20 października 2023 roku. 

Jakie są Wasze przewidywania co do nowej konsoli od Nintendo? Jakie funkcje lub innowacje chcielibyście w niej zobaczyć? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (1)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Yakitake
11.09.2023 14:36
Mordko tyle literówek że chyba na kacu pisane ... xD Pozdro !